2733
2734
تا از مد نیفتاده بزن

🤣از بس تاپیک پاک نمیکنن ادم دستش نمیره تاپیک بزنه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
@_niki_نیکی_     @گل__یاستون     @نون_بربریییی     @جان_و_جها ...

اسی خیلی لانتی هستی😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی خیلی لانتی هستی😂😂

😁😁

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
2731
باز خوبه زود فهمیدی من شوهرم چند سال ازم قایم کرد فکر میکردم جوراباش مارکه بعد دیدم میره فیک میخره م ...

😔چقد تو بیچاره هستی اجی

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
😭😭😭😭

گریه نکن خدا بزرگه😂

😔به روم نیار

باشه

حالا از من بدتر نیستی که دختر

ماشینم شورلته توی ماشینم داشتم با آیفون ۱۴ پرومکسم کار میکردم که یهو افتد لای صندلیای ماشین صدای شکستنش اومد بعد که خاستم برشدارم مییییدوووونیییی چیییی شدددددد؟؟؟؟ ناخونم شکست چون این خاطره اذیتم میکرد تصمیم گرفتم همه چیو عوض کنم شورلتو عوض کردم لامبورگینی خریدم آیفونو دادم به یکی به جاش اس ۲۳ اولترا خریدم 🥹😓 🗿🗿

@niniyar_5    

میشه این تاپیک رو پاک کنین خواهش میکنم 

@niniyar_5     میشه این تاپیک رو پاک کنین خواهش میکنم

چون خصوصی خانوادگی نیست حذف نمیشه تاپیک اصلی رو من دیده بودم شما فان زدین رو از روی اون تاپیک