2733
2739
چطور میاد زگیل تناسلی؟😑راسته ایناک کلاتبخال میزنن ممکنه تناسلیم بزنن؟

بخدا من نمیدونم این گوه از کجا اومد از شوهرمم متنفر شدم با وجود اینکه چیزی ازش ندیدم و هزار جورم امتحانش کردم اون روز گفتم یه از هست مشخص میکنه اگه خیانت کرده باشی پاشد گفت بریم انجام بدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا من نمیدونم این گوه از کجا اومد از شوهرمم متنفر شدم با وجود اینکه چیزی ازش ندیدم و هزار جورم امت ...

وای نه خوب بد گفتی بهش بیچاره رو درستش نیست ک 

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
هر چی بزنی دوباره برمیگرده  😃😂😂😂یعنی با سرکه برنمیگرده با فریز برمیگرده 😂😂😂 اصلا با فر ...

حالا نمیشه ی کم نخندیو بگی والامن جای این بیچاره استرس دارم 

2731
بخدا من نمیدونم این گوه از کجا اومد از شوهرمم متنفر شدم با وجود اینکه چیزی ازش ندیدم و هزار جورم امت ...

بچه داری؟مواظب باش حامله نشی فعلا تاخوب خوب شی

2740
الان هرکی اخه یه چیزی میگه

بالاخره پیش اومده دیگه وقتی مجبوری باید بری بهداشتو کامل مراعات کن و برو دیگه توکل برخدا استرس بده برات اگه سیستم ایمنیت باید قوی باشه درحالت عادی سوزش هم داری؟یافقط وقتی سرکه میزنی یعنی اگه فعلا بذاریش زیاد میشه؟نمیشه کاریش نداشته باشی تای دوهفته دیگه؟

بالاخره پیش اومده دیگه وقتی مجبوری باید بری بهداشتو کامل مراعات کن و برو دیگه توکل برخدا استرس بده ب ...

نه فقط سرکه میزنم سوزش داره نمیدونم‌ فک کنم میشه فعلا نرمم مشکلی نیست

2706