2737
2739
شما هم زگیل دارید نمونه برداری کردید یا نه

من دو سه روز مونده به عید همسرم زد زگیل که با همین سرکه سیب درمانش کردیم بخاطر کرونا وتعطیلات فعلا دکتر نرفتم ولی اینقد مقاله پزشکی اینا خوندم تحقیقاتم کامله تقریبا انشالله یکم کرونا اوضاعش به سطح نرمال برسه میرم برا پاپ اسمیر تست اچ پی وی تا ببینم چه نوعیش گرفتم فعلا خودم چیزی نزدم مال همسرم واقعا زگیلاش خیلی زیاد بود خیلی روزای سختی رو دارم میگذرونم همش استرس وگریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نوع ۵۹ بودم بعد دکتر گفت برا اطمینان برم برا نمونه برداری جواب رو هنوز نبردم پیش دکتر ولی خودم از ...

انشالله زود بهتر شین برا منم دعا کنید خیلی میترسم سرطان بگیرم بخدا اصلا نمیدونم از کجا این درد ومریضی اومده بشوهرم اعتماد دارم ولی فکرم به هزار جا رفته فقط فقط تا اونجایی که من خوندم با تقویت سیستم ایمنی این ویروس از بدن دفع میشه تعریف قرص پاورفیت زیاد شنیده بودم که تو تاپیک خودتم که یه خانومه گفت ۶ماه خورده خوب شده

در خواست دوستی بهت میدم تا در جریان درمانمون باشیم باهم

اگه سرکه زدی و سفید شدن پس زگیله

والا سریع سفید نشدن بعد ۶ ۷ساعت موندن پنبه آغشته به سرکه یکم سفید شد کلا هم سه شب شوهرم زد که دونه دونه سیاه شد افتاد ولی کلا پوستش سوخت 

الانم یه چندتایی داره منتظره زخم پوستش خوب شه دوباره بزنه

انشالله زود بهتر شین برا منم دعا کنید خیلی میترسم سرطان بگیرم بخدا اصلا نمیدونم از کجا این درد ومریض ...

باشه گلم همینجا پیام بده حالا الان گوشیم شارژ نداره نمیدونم چطوریه درخواست دوستی رو قبول کنم

2740
بلی

ببخشید من زیاد سوال میپرسم؟چه نوع تایپای اچ پی وی داشتی؟

بعد ۲۷روز دوباره آزمایش دادی ویروس کلا نابود شده بود؟

هر چه بیشتر تونستی منو راهنمایی کنی دعات میکنم چون تصمیم دارم رژیم بگیرم.

داروی خاصی هم خوردی؟

2706