2733
2734
عنوان

خانوما بیاید یکم از ازدواج و مردا بد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 130 پست
دیگه بهتر از اون برای من پیدا نمیشه😭😭 مشکلی نداشت خانواده ام از لحاظ مالی توقع بیشتری داشتن

من ازدواجم سنتی بود یعنی عاشقی و ...نبود خواستگارم هیچی نداشت صحبت کردیم به لحاظ اصالت و خانواده و اخلاق بهم میخوردیم خانوادم مخالف بودن من گفتم میخوام ازدواج کردیم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محدودی همش باید ببینی آقا چی میخاد پیشرفت چندانی نمیکنی مادرشوهر جونتو میگیره جاری رو مخته پدرش ...

نه کافی نبود

پدرشوهر و جاری نداشتم

مادر شوهرم خیلی پیر بود یه شهر دیگه

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2728
عزیزم اصلا نمیخوامممم دلداری بدم من با همسرم ۴سال دوست بودم و بعدش ازدواج کردیم با اینکه دوسش دارم و ...

واقعا؟ مثلا بعد عقد چطوری شد؟

زشتم نبود😭😭😭

خب باشه

عییییی با اون مامان بدجنسش اه اه وای وای خواهرشو نگوووووو افررریطه اوووف ی چی میگم ی چی میشنوی

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2740
کار خودتو کردی،دیگه چی بگیم،اگه خیلی پشیمونی به دری،همسایه ای بگو واسطه بشه،بهش بگن برگرد🙈😊

بازم خانواده راضی نمیشه

خب باشه عییییی با اون مامان بدجنسش اه اه وای وای خواهرشو نگوووووو افررریطه اوووف ی چی میگم ی چی میش ...

مادرش که یه شهر دیگه زندگی می کرد خیلی خوب بود

مادرش که یه شهر دیگه زندگی می کرد خیلی خوب بود

بی پووووولیشووو نگم برات مگه بدون پول میشه اخه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....