2737
2739
عنوان

خانوما بیاید یکم از ازدواج و مردا بد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چه نظر عالی نیست؟

از اینکه ب حرف گوش نمیده روز خواستگاری ی ادم دیگ بود فک میکردم این اگ بره دیگ کسی خوشبختم نمیکنم ولی بخدا همش غم دارم دلشوره همین الان دارم گریه میکنم خیلی جاهد دلمو شکونده خوبیم داره ن که نداشته باشه 

2731
دیگه بهتر از اون برای من پیدا نمیشه😭😭 مشکلی نداشت خانواده ام از لحاظ مالی توقع بیشتری داشتن

دین و ایمون چی داشت ؟ببخشید اینو میگم عزیزم از قوانین خداست اگه کسی به خاطر فقط پول یا چهره با کسی ازدواج کنه اونا براش نمیمونه با خانوادت حرف بزن معیار ازدواجشونو عوض کنن پولدار باشه و سگ اخلاق باشه به چه دردت میخوره اون زندگی  

هشدارررر خودتم برو چن تا سخنرانی گوش کن زندگیتو خراب نکنی !!!!! 

دین و ایمون چی داشت ؟ببخشید اینو میگم عزیزم از قوانین خداست اگه کسی به خاطر فقط پول یا چهره با کسی ا ...

اره از لحاظ مذهبی هم بهم میخوردیم

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
😂😂😂😂😂😂😂راهنمایی جامع و کامل چرا هر تایپک میخونم مدل  زندگی خودم

نمیدونم😅

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2740
درسته.هرکسی طرز فکر خودشو داره، ولی یه وقتایی آدم ناخواسته تو بعضی شرایط قرار میگیره 

نمیدونم ولی طبق خود احادیث و طبق دین زندگی دبیرستان قسمت دست خود ادماست فقط منتها آدما میخوان عذاب وجدان نداشته باشن تقصیر خودشون رو میندازن گردن قسمت بنظر من اگه قسمت وجود داشته باشه دیگه تلاش برا چی بهشت و جهنم برا چی ما که قسمتمون فلانه قراره فلان بشه چرا خب تلاش کنیم چرا این همه سختی بدیم وقتی قسمت از اول نوشته شده

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
مشاور احمق من ب ظواهر نگا کرد اصا نمیدونم چرا این حرفو زد...من خیلی قبول داشتم این مشاوره رو ...

باور کن همه مشاورها نمیدونن حیف به بعضیا گفت مشاور من هر چی گفتم فلانه بهمانه گفتم شک دارم آیا میتونم دوسش داشته باشم یا نه لعنتی همش گفت عشق بعد از ازدواج می آید خیلی درگیر بودم واقعا ولی نشد که نشد مشاوره واقعا سخته نباشد هر کسی خودشو در جایگاه مشاوره بدونه

مهم تهش هست که منم هیچ وقت ازدواج نمیکنم😟 ولی فکرنکنم مجردی بد باشه؟

عزیزم از من بشنو تا وقتی فراموشش نکردی ازدواج نکن حتی اگه تا ابد تنها موندی شک نکن تنهایی خیلی بهتر از زندگی در کنار کسیه که جسمت کنارشه ولی فکر و روحت نه یا اینکه هیچ حسی بهش نداری