2733
2734

خییلی ناراحتم من کسی که دوست داشتمو رد کردم

چون خانواده گفتن مناسب نیست و موردهای بهتری پیدا میشه

بیاید یه چیزی بگید اروم بشم😢

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

من با گربم زندگی میکنم خیلی زندگیمون شیرینه.

چیز دیگری به ذهنم نرسید شرمنده.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قسمتت نبوده. سرنوشتت کنار کسی دیگه رقم خورده که شاید بهتر از اون آقا باشه😊

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

عییییی اووووق چ زشت بود با اون سبیل هاش 🤢🤢🤢

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

الان ۳۰۰ نفر میگن شوهر ما عالییییی  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

عزیزم اصلا نمیخوامممم دلداری بدم من با همسرم ۴سال دوست بودم و بعدش ازدواج کردیم با اینکه دوسش دارم ولی بازم میگم کاشششششششششششش ازدواج نمیکردم خانوادشو نمیتونم تحمل کنم.خودشم خوده واقعیش بعد عقد نشون داد

کار خودتو کردی،دیگه چی بگیم،اگه خیلی پشیمونی به دری،همسایه ای بگو واسطه بشه،بهش بگن برگرد🙈😊

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706