2737
2734
عنوان

خانوما بیاید یکم از ازدواج و مردا بد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با گربم زندگی میکنم خیلی زندگیمون شیرینه. چیز دیگری به ذهنم نرسید شرمنده.

ممنون

تنهایی زندگی می کنید بدون خانواده؟

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2728
ای خدا عکسشو میزاری منم یه پشمالو دارم😍

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
ممنون تنهایی زندگی می کنید بدون خانواده؟

بله عزیزم جدا شدم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738
راس میگن بهتر پیدا میشه😐 واسه چیش رد کردن؟

دیگه بهتر از اون برای من پیدا نمیشه😭😭

مشکلی نداشت خانواده ام از لحاظ مالی توقع بیشتری داشتن

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
ای جونم بخورمش چه بلاییه😍

عشق منه عشقمه ❤

ممنونم عزیزم

از بدیاش اینه ک وقتی حوصله س ک س نداری اون پاپیچت بشه تازه اگ بگی نععععععع اقا بدشم میاد😏

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر