2737
2734
عنوان

دستاورد قرنطینه برای شما چه بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیالم راحت بود که خواهر شوهرم سرشو نمیندازه پایین سرزده هفته ای دوبار بیاد خونمون.....قشنگ ولوو بودم هر وقت عشقم میکشید خونمو تمیز میکردم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

خوش به حالتون چقدر همتون موفقید

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2731
2738
افرین بر شما  منم دلم تنگ شده برای بغل کردن مامان و بابام

انشاالله این روزهای سخت تموم میشه به زودی.  

مهم اینه که ما حکمت هاش رو دریابیم. یقینا کُلُه خیر 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

نقاش شدم 😆

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
برای من نداشت چون خانوادم خیلی عصبی و بدرفتار بودن و اونقدر روحیمو داغون کردن که اصلا خوب نبود ولی ...

خودت حالت خوب کن . کتاب خوب دانلود کن بخون . مدیتیشن و مراقبه . کتاب صوتی گوش کن

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
تو خونه وررش کن جانم

پسرم تازه پا گرفته..همش دنبال اونم وقت ندارم

روزایی که تنهام وقت پختن و خوردن ندارم.کمر باریک میشم ولی الام مامانم کارش تعطیله و همسرم بیشتر خونه ست پر خوری میکنم.

از فردا ی حرکتی میزنم.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2706