2737
2734
عنوان

دستاورد قرنطینه برای شما چه بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای منم خوب شد این ویروس. از پاییز پارسال تصادف کردم و بستری ام .الان مرخصیم تموم شده که خورده به ک ...

بهتر باشین ان شا ا..

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
برای من که همش درس داشتم و خونه بودم هیچ فرقی نکرده همچنان میشینم خونه درس میخونم فرق بزرگش اینه شوه ...

خوشبحالت من خوشحال که میتونم‌بشینم به درسام‌برسم شوهرم کمک میکنه کارارو میکنه

تایم مطالعه ام‌بیشتر‌نشد هیچ‌کمترم شد😔

نه که کمک نکنه ولی خیلییی کم 

همشم تیوی روشن حالا بعضی وقتا با هندزفری گوش‌میکرد ولی دیگه سر‌صدا بود

بهتر‌نشد هیچ بدتر شد

2740

برای من نداشت چون خانوادم خیلی عصبی و بدرفتار بودن و اونقدر روحیمو داغون کردن که اصلا خوب نبود

ولی خب خدا را شکر 

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
پشیمون شدم من

جدی؟😔

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
برای من این بود که قدر لحظه به لحظه زندگی و عزیزانم و بوسه ها و بغل های به ظاهر ساده و تکراری رو بدو ...

افرین بر شما 

منم دلم تنگ شده برای بغل کردن مامان و بابام

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2706