2410
2553
عنوان

دستاورد قرنطینه برای شما چه بود ؟

617 بازدید | 63 پست

اگر چه خیلی دلتنگ عزیزانم هستم 

خستم از خونه موندن 

اما برای من دوره ی استراحت خوبی بود . تا هر وقت دلم خواست خوابیدم برای من که شاغلم کمتر چنین فرصتی پیش میاد ...

از اون مهمتر .. اعتراف میکنم در این ۵ سالی که از زندگی مشترکم گذشته اینقدررر قشنگ آشپزی نکرده بودم .. همیشه غذا پختنم هول هولکی بود .. الان همه چیز امتحان کردم همه هم عالی شد ... به خانه داری علاقه مند شدم  

و دستاورد مهم دیگر اینکه تا دلمون خواست  با غذا پیاز خام خوردیم   

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

حالا باز خوبه تونستی استراحت کنی🤦🏼‍♀️

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میشه تایپک اهرم سر بزنید..پشیمون نمیشید..ممنون

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕

برای من که همش درس داشتم و خونه بودم هیچ فرقی نکرده همچنان میشینم خونه درس میخونم فرق بزرگش اینه شوهرم خونه کار میکنه یکم کارم بیشتر شده باید بهش برسم 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

خیلی به پوست و مو و... رسیدگی کردم چون قبلاً زیاد فرصت نداشتم

کیک و دونات و ... برای اولین بار درست کردم😂😂

زیاد بهم بد نگذشت

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
2714

برای من این بود که قدر لحظه به لحظه زندگی و عزیزانم و بوسه ها و بغل های به ظاهر ساده و تکراری رو بدونم. 

بیشتر در مورد مرگ فکر کنم و عبرت بگیرم. 

برای کارهای علمی و معنوی وقت بیشتری بذارم و برنامه ریزی کنم. 

وقت بیشتری رو با همسرم و بچه ها بگذرونم.  

به کارهای خانه بیشتر برسم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

کارهام زیادتر شده چاق  شدم کسل شدم ولی باز شکر که سالم هستیم

دروس اینترنتی.... آموزش تلوزیونی..... معلم سرخونه شدن.... آشپزخونه انلاین شدن.... قهوه خونه آنلاین شدن.... 

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜
2706