2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوندم سوتین بخدا هی میگم وا سوتیتانو چندیار خوندم فهمیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خودت سوتی تعریف نکرده کلی خندوندی دمت گرم🤣🤣🤣

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
2728
اسم مادرم تو گوشیم مامانی هست مادر شوهرم مامان بعد مامان زنگ زد من فک کردم مامانیه گفتم شیطون بلای م ...

خدایا اینو سر دشمن آدم نیاری😂😂😂😂😄😄😄

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

اولین باری که با شوهرم رفتم بیرون کلید نبرده بودم میخواستم زنگ بزنم خواهرم بیاد درو واسم باز کنه  اشتباهی زنگ زدم به شوهرم خخ بعد دوباره زنگ زدم به خواهرم گفتم الهه بیا درو واسم باز کن در صورت اینکه اسم من الهه اس اسم اجیم نگینه شوهرم مرده بود از خنده خخخخ

صبح بیدار شدم فکر کردم کسی خونه نیست خودم و مامانم بلند داد زدم آییی مامان پریود شدم نوار بهداشتی کجاس 

یهو دیدم برادرم گفت رفته حموم برم ازش بپرسم کجاست...خودمو زدم ب کوچه علی چپ جوابشو ندادم

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2738
من یه بار به جای سوییشرت گفتم مامان سوتینمو بیارر  یه بارم داداشم کوچیک بود با خواهرم که تازه ...

وای🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣فقط تهدیدش

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
2706