2737
2734
من اوایل که پریود میشدم احساس میکردم از پشت تابلوام بخاطره همین چادر میبستم دوره کمرم وقتی میخواستم ...

واای ماله منو بگم شورتام رو بند بود بابامم تو حال نشسته بود مثلا خواستم ریاکس یطوری بگیرمشون که بابام نبینه وای رفتم تو اتاقم‌نگاه میکنم تک دستم میبینم از۳تایکیش فقط تودستمه بعد بابام‌صدام زد بیا چیاتو جمع کن😐😂

خونه عمم بودم بچه ندارن عمم تو اون هفته مشکوک بود بیبی چک میزد اخر شب جلو شوهرش گفتم بیبی چک زدی چطور بود  

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار رفتم مغازه گفتم دامن کیلیسه دارین منظورم پیلیسه بود یارو چشماش چهارتا شده بود...... بعد همون ...

ببین خدا شاهده ج..خوردم از خنده مثل من که رفتم به فروشنده گفتم هوبان(روبان)میخوام اونم باجدیت میگف هوبان چیه؟منم غرورم اجازه نمیداد درستشو بگم اونم هی میگف بگو چیه منم بیارم بفروشم😂😂😂

میگویند گرگ گرگ میزاید و گوسفند گوسفند،اما تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند😏
2728
من یه بارم پریود بودم میخواستم برم بیرون .آماده شدم .نوارمم نو گذاشتم نمیدونم این کوفتی چش بود یه مق ...

واای خدایه من اینو بگم یبار شلوارم سره بند بود من عادت داشتم بعضی مواقع روبند شورت صوتیانامو جمع میکردم میزاشتم تویه شلواری که میشستم میاوردم داخل بعد اون روز دیگه لباسامو تا نکرده بودم بزارم تو کمد فقط اومدم داخل شلوارمو عوض کردم یکی از شسته هاروپوشیدم میخواستم برم خونه همسایمون یه چند خونه اونورترمون وای سره کوچه هم پره پسر دقیقا جفتشون رد شدم حی کردم یه چی از سره رونم هی میاد پایین وااای فهمیدم حتما شورته فقط میدونم خودمو به یه جایه خلوت رسوندم دیگه خودش تا پایین اومده بود منم فقط قایمش کردم برگشتم خونه😑😐

یبار دنباله لباس زیرام بودم فک کردم بابام مثله همیشه سره کاره باصدای بلند گفتم ماااااماااااان سو...ی ...

والا زیاد درک نمی کنم چه اشکالی داره این مساله. مگه بابای شما فکر می کنه شما لباس زیر نمی پوشین؟!!

واای ماله منو بگم شورتام رو بند بود بابامم تو حال نشسته بود مثلا خواستم ریاکس یطوری بگیرمشون که بابا ...

گویا این مورد زیاده اینجا. من یادمه هیچ مشکلی در زمینه این قایم موشک بازی ها توی خونه نداشتیم. واقعا درک نمی کنم چرا اسمش رو سانسور می کنید و یا خودش رو. خوب همه میپوشن مشکلش چیه؟ 

والا زیاد درک نمی کنم چه اشکالی داره این مساله. مگه بابای شما فکر می کنه شما لباس زیر نمی پوشین؟!!

ن خب خجالت داره جلوی بابات بگی سو..ینم شو...تم ما بد میدونیم اگه میدونستم خونس میگفتم لباسامو کجا گذاشتی😑

میگویند گرگ گرگ میزاید و گوسفند گوسفند،اما تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند😏
2740
ن خب خجالت داره جلوی بابات بگی سو..ینم شو...تم ما بد میدونیم اگه میدونستم خونس میگفتم لباسامو کجا گذ ...

من گاهی پیش میومد جلوی بابام با شرت و سوتین راه می رفتم. توی استخر و کنار دریا هم صد بار منو دیده. واقعا نمی فهمم چرا حتا اسمش برای شما سانسور میشه. اونوقت شورت بابا و برادر هم همینجوری قایم میشه توی خونه یا فقط زن و زنانگیه که حذف و سانسور میشه؟ 

من گاهی پیش میومد جلوی بابام با شرت و سوتین راه می رفتم. توی استخر و کنار دریا هم صد بار منو ...

فرهنگ با فرهنگ فرق میکنه شما یه جور بار اومدین منم یه جور منو بابام با کمتر از تیشرت ندیده تاحالا