2737
2734
عنوان

شما با این حقوق چقد پس انداز میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1772 بازدید | 147 پست
سعی میکنم از جاهای عمده فروشی خرید میکنم لباس از جای ارزونتر یکم میخرم البته زمستان یک کاپشن و چند ...

شوهرم همه چی رو گرونشو میخره الان باز بهتر شده من خودم محتاط خرج میکنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره به نظرم باید بیشتر پس انداز کنیم چون اگر پارسال همش نمیگفتیم نمیشه الان پس اندازمون بیشتر بود

پول هر چی بیشتر باشه بیشتر خرج میشه

الان ما برا خرداد واسه دادگاهمون باید ۲۰ میلیون جور کنیم

مثلا با حقوق شوهرم تقریبا ده تومنش جور شده خداروشکر

سعی میکنم قناعت کنم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

۹۰۰ کرایه 

۲تمن خورد و خوراک 

۱۶۰۰ پس انداز

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2728
با توجه به شرايطت خيلي كم پس انداز مي كنيد مديريتش فقط يه كلامه اول پس اندازت رو كنار بذار و بعد ب ...

حرفتو قبول دارم ما اینقد اینجوری پول هدر دادیم مخصوصا غذای بیرون 

پارسال اینقد بی رویه خرج کردیم که هیچی پس انداز نکردیم

شوهرم همه چی رو گرونشو میخره الان باز بهتر شده من خودم محتاط خرج میکنم

من غر میزنم

خریده به عهده خودم گذاشته از خورد و خوراک و پوشاک

وهر چی فکر کنی

ماشین دستمه خودم میرم میدون کالسکه میبرم جنس میخرم سیب زمینی و پیاز و میوه سوار ماشین میکنم میارم خونه

باید تلاشمون بیشتر کنیم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2740
من غر میزنم خریده به عهده خودم گذاشته از خورد و خوراک و پوشاک وهر چی فکر کنی ماشین دستمه خودم میر ...

پارسال خرید با من بود خیلی بهتر بود اما امسال چون دخترم کوچیکه همه چی با خودشه که کلا به قیمت اهمیتی نمیده من خودم اصلا این مدلی نیستم

قناعت خیلی خوبه کاش پارسال به این چیزا فک میکردم

میدونی ادم پول به سختی در میاره

باید حواسش باشه من شده پاییز پول نداشتیم زعفرون پاک کردم ۲۵۰ هزار تومن اموراتمون گذراندیم

که شوهرم نمیذاشت بیارم غر میزد

برا همین پول که دستمه قدرش خیلی میدونم

قناعت خیلی خوبه کاش پارسال به این چیزا فک میکردم

بیایین تاپیک مدیریت و صرفه جویی ببینید خانمها به نصف حقوق شما اول پس انداز میکنن حتی یه درصد خیییییلی کم 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

خوش به حالتون با اين حقوق پس اندازم ميكنيد ، همسر من ١٠ تومن ميگيره ولي هيچي تهش نميمونه كار خاصيم نميكنيم هنوزم عقديم

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
2706