2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی طول کشید چون ب پسرا اعتماد نداشتم و اصلا نمیدونم چی شد کع بعد از هزارتا سختی پذیرفتمش

و کلی هم مریض شدم🥺بهم میگفت سرتو میارم پایین من😒

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چنتا بودن والا😂🙈

یکی چون باهوش بود و باجنم خودم جذب شخصیتش شدم قبول کردم

یکی یه سال ادعا کرد دوسم داره و با دوستم اشنا بودن، دوستم همیشه بهم میگفت درموردم چه چیزایی گفته و اینکه چقد دوسم داره دیگه مخم زده شد

یکیم خودش از اول واسم جذاب بود به خاطر شوخ بودن و ظاهرش و این چیزاش

2740

گفت دوسم داره ولی دروغ می گفت 😁 اکثرا دروغ می گن...اونی که دوست داره البته با اونی که می خوادت فرق می کنه 😎

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
هی اومد جلو کتابخونه و وقتی پسری نزدیکم میشد با دوستاش کتکش میزدن 😂😂😂کلا هیچ موجود نری اجازه نداش ...

خب الان باهاش دوستی ؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺
یعنی چجوری بود رفتارت ؟ الان دوستی ؟

نه ازدواج كردم

ما تو ويچت اشنا شديم

خودم درخواست دوستي فرستادم اشنا شديم بعد چهار ماهم رفتيم بيرون كلا از اولش قصدمون معلوم بود🤨🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
شمابنده برگزیده هستی😊

شما هم خیلی گستاخی که بین زنها میلولید

من مامان علی آقا و آفاق خانوم هستم. بچه هام شیر به شیرن.خیلی سخته برام. الا 3 و 2 ساله هستن. خیلی خستم. خیلی. 😔
2706