2733
2739

گفت تو لیاقت عروس شدن رو دارن

گفت نه دخترای این دوره حداقل اونایی که من دیدم نه

اما تو مثل اونا نیستی و پاک پاکی...

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی گولم زد بعد ازش بچه دار شدم. حالا هم هر سب باید کتکش بزنم تا اذیتم نکنه😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740
چه الکی مگه ادم میره خواستگاری کسی ک درست نمیشناسه

اول میرن تحقیق از خانواده و اصالت طرف مطمئن میشن

بعد میرن خواستگاری و آشنا میشن با هم 

الان دیگه همونایی هم که سنتی ازدواج می کنن حداقل ۶ ماه با هم آشنا میشن 

دوس دختر رو فقط برای رابطه ... می خوان نه زندگی 

از هر ده تا پسر شاید فقط سه تاشون با دوست دخترشون ازدواج کنن

...       
گفت تو لیاقت عروس شدن رو دارن گفت نه دخترای این دوره حداقل اونایی که من دیدم نه اما تو مثل اونا نی ...

گفت تو لیاقت عروس شدن رو داری

گفتم مگه بقیه دخترا ندارن

گفت نه دخترای این دوره حداقل اونایی که من دیدم نه 

اما تو.مثل اونا نیستی و پاک پاکی❤

یه کامنت میخاستم بزارم همشو اشتباه نوشته بودم😂😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
اول میرن تحقیق از خانواده و اصالت طرف مطمئن میشن بعد میرن خواستگاری و آشنا میشن با هم  الان د ...

اولا ک آمار از خودت درنیار

بعدشم این نظر شماست،همش بستگی به شخصیت دو طرف داره.

نه میشه گفت سنتی خوب و اوکیه

نه میشه گفت دوستی

سه سال اول تا سوم دبیرستان هر روز از جلوی درب مدرسه تا درب خونه مون دنبالم اومد و فقط منو نگاه کرد اما من حتی یه نگاه کوچیک نکردمش هر بار هم التماس میکرد سرمو بالا کنم بهش نگا کنم اما من نکردم آخر سال چهارم دبیرستان اودم خواستگاری اما من جواب ندادم میخواستم درس بخونم بعد از چند سال اون رفت ازدواج کرد و من درس خوندم و توی 28 سالگی ازدواج کردم و ای کاش ....بقیه شو اینجا نوشتم بخونید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2023080/شکست-عشقی?postId=67424875