2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم عادت نداره منم سوزش میگیرم ولی مجبورم از وقتی که استفاده میکنیم رابطه مون خیلی بی کیفیت شده شو ...

دو تا رو هم؟😂😂😂😂😂😂

خلیا 

خب حق داره 

بابا یکی بسه 

ما از اول ازدواجمون با ک ا ن دو م بوده عا ت داریم نباشه انگار یجوریه 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

بهداشتیم هس 😁

شوهرم عادت نداره منم سوزش میگیرم ولی مجبورم از وقتی که استفاده میکنیم رابطه مون خیلی بی کیفیت شده شو ...

واااااای....اینکارو نکن اصلا!

لااقل قرص بخور دیگه مث بقیه...

باید ی راه حل خوب پیدا کرد دیگه بالاخره

2728
خدا نگه داره برات عزیزم  کلا چند تا بچه داری ؟

من بچه اولم خواسته باردارم شدم بعدش پسرم ۶ماهش که بود دوباره ناخواسته باردار شدم ولی قلبش تشکیل نشد سقط شد حالام پسرم یه سال و نیمشه دوباره ناخواسته باردار شدم ولی خداروشکر این یکی قلبش تشکیل شده با این که تو شکممه میشن دوتا.مرسی گلم💖

2738
وقتی حالت last seen recently  بذاری توام نمی تونی واسه بقیه رو ببینی .

مررسی گلم😘😘😘

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
عزیزم گفتم یا مشکل دارن یاااااا شانس اوردن.شانس اوردی شما.وگرنه طبیعی اصلا روش پیشگیری محسوب نمیشه.چ ...

😂 😂 😂 متاسفانه شانس ندارم ولی خیلی رعایت میکردم و حواسم بود... ولی کلا بعضیا رحمشون خیلی زود جذب میکنه من تا کامل اقدام ب بارداری نکردم حامله نشدم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
 من بچه اولم خواسته باردارم شدم بعدش پسرم ۶ماهش که بود دوباره ناخواسته باردار شدم ولی قلبش تشکی ...

خدا حفظشون کنه گلم 

منم سه تا دارم 

سه تاشن خواسته بوده خداروشکر 

ولی الان هر بار عقب می ندازم میرم تا اسمونو برمی گردم از دلشوره 

الانم 7 روزه عقب افتاده 

هر چی می گم قرنطینه ایم شوهرم بی بی نمی خره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706