2733
2734
رابطه بدون قرص و ك ا ن د وم و حين انزال مرد ، مرد خارج ميكند😂

ا؟؟؟ واقعا؟؟ خيلي ريسك داره كه اخه ببخشيد ببخشيد اب قبل از انزالم ميگن اسپرم داره 

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
همه رو لست سین رسنتلی میبینه

مررسی گلی 😘

و همچنین

با تشکر از استارتر😘

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 6سال جلوگیری طبیعی داشتم باردار نشدم

منم به چند نفر که ناخواسته باردار شده بودن همینو میگفتم میگفتم ناخواسته یعنی چی مگه میشه آدم حواسش نباشه امکان نداره.واقعا سرم اومد اصلا باورم نمیشد خیلی تو شوک بودم شوهرم همش میگفت من کاری نکردم.

2731
دکترم میگفت طبیعی که جلوگیری محسوب نمیشه اینایی که میگن چن ساله طبیعی جلوگیری میکنن وحامله نشدن مطمئ ...

من دوتا بچه هام و بااولین اقدام باردار شدم ..الان چهارساله طبیعی جلوگیری میکنم باردارم نشدم

منم عقدم 😅

موقع ارضا مرد میکشه بیرون.و میریزه بیرون مایع منی😉 ولی بعضیا ک باردار میشن طبیعی میگن ممکنه پیش اب باعث بارداری بشه..منم عقد بودم اصلا نمیدونستم تا ازدواج کردم..حتی نمیدونستم پیش اب چیه سال اول ازدواج الان چن ماهه فهمیدم

وا چه ربطی داره عزیزم منم 7سال طبیعی جلوگیری کردم بعد ک اقدام به بارداری کردم همون بار اول حامله شدم ...

عزیزم گفتم یا مشکل دارن یاااااا شانس اوردن.شانس اوردی شما.وگرنه طبیعی اصلا روش پیشگیری محسوب نمیشه.چون تو پیشاب اسپرم هست.اونو نمیشه کاری کرد که

ا؟؟؟ واقعا؟؟ خيلي ريسك داره كه اخه ببخشيد ببخشيد اب قبل از انزالم ميگن اسپرم داره 

ربسک داره که من یکی هر ماه نصفه عمر میشم 

تا بخیر بگذره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
کاندوم عالیه اگه پاره نشه 

شوهرم عادت نداره منم سوزش میگیرم ولی مجبورم از وقتی که استفاده میکنیم رابطه مون خیلی بی کیفیت شده شوهرم همش ناراضیه همش درمیاره وسطه کار منم قهر میکنم پامیشم میرم .چند روزه گیر دادم دوتا رو هم استفاده کنه اونم داد و بیداد کرد گفت گمشو میرم یه زن دیگه میگیرم😐

من خودم تو جلوگیری طبیعی دو بار باردار شدم

خدا نگه داره برات عزیزم 

کلا چند تا بچه داری ؟

يواشكي قرص بخور ك زده نشي از رابطت

اخه چن وقت پیش دو روز بعداز پاک شدن ی رابطه داشتیم شک کردم تو همین نی نی سایت پرسبدم چون اوژانسی نداشتم گفتن ۴تا ال دی بخور ۱۲ساعتبعد۴تا دیگه منم خوردم حالم داغون شد الان باید۳۰ام پریود میشدم۱۶ام شدم خیلی ناراحتم

.اخه همیشه پریودیام منظم بودن همیییشششه..حتی روزای تخمک گذاریمم میدونستم از حالتام و دردای زیرشکمم.اعصایم خورده میگم نکنه دیگه منظم نباشه

2706