2737
2739
بنظرتون ک.ا.ن.د.و.م مطمعنه؟میگم اگه ی وقت سوراخ باشه یا پاره بشه چی

من  ۵ سال باهاش جلوگیری کردم ۲ سال و نیم قبل بارداریم ۲ سال و نیمم بعد به دنیا اومدن دخترم 

باید مواظب باشین سوراخ و پاره نشه 

از روش طببعی و قرص که ممکنه یادت بره بخوری مطمئن تره 

من کل ۱۲ سال ازدواجم دوبار طبیعی پیشگیری کردم دوبارشم باردار شدم.اینایی که میگن باردار نشدیم یا شانس ...

واخب دوبارم داخل ریختی دیگه،نه خانم من عین چهارده سالوطبیعی جلوگیری کردم اصلا منی داخل ریخته نشده،یکبارهم ازکاندوم استفاده نکردم همسرم بدش میاد،کلا دوبارداخل ریختن دوبارم باردارشدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهي سابقه تاخير داشتين

در حد دو سه روز نه 7.8 روز 

چون شیر میدم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
پس به سلامتی چهارمیم داره میاد خدا خفظشون کنه برات

نگو تروخدا😭

نوزاد دارم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
هر چی خیره عزیزم منم بچم کوچیکه حالا دوباره باردارم

خدا برات نگه داره 

چند وقتشه بچت

بزرگ و کوچیکی مهم نیست 

مهم تعدادشه 

من دیگه جا ندارم😂😂😂😂😂

خدا برات نگه داره  چند وقتشه بچت بزرگ و کوچیکی مهم نیست  مهم تعدادشه  من دیگه جا ...

مرسی گلم

یکسال و نیمشه

آره والا راست میگی تو این دوره زمونه آدم نمیتونه یکیشو بزرگ کنه از بس که همچی گرون شده