2733
2739
عنوان

وقتی مردی بچه نمیخواد و زن اصرار به بچه دار شدن داره

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 52 پست
علت عملی نشدنش چی هست به نظر شما ؟ چرا برای قانون گذاری بین زن و شوهر خیلی ها به مشکل میخورن ؟

واقعا نمیدونم ...توش موندم...من اینجا بارها دیدم میگن ما از همون روز اول با شوهرمون قرار گذاشتیم یا به هم قول دادیم که مثلا قهرمون بیشتر از یک ساعت نشه یا کمک تو کار خونه که فلان کارو بکنه...خداییش بعضی چیزا ژنتیکیه ینی یه پسری اینطور بزرگ شده که خونه رستوران نیست یا زن کارگر نیست که صفر تا صد کارهای خونه و بچه رو انجام بده بعد خانم دوتا تذکر میده فک میکنه از سیاست و کیاست خودشه که مردش حرفشو گوش میده...در صورتی که از تربیت درسته مرد هست که میشه تذکر داد و نتیجه هم گرفت...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
چرا همه چیز رو به مسئله پول و رفیق بازی ربط میدید ؟ چرا مردی که از نظر مالی میتونه تامین کنه و از زم ...

شوهر من که این نظر رو نداره. خودش میگه فعلا حوصله ی بچه نداره چون بچه بیاد باید خودش و منو فراموش کنه. تمام خرج زندگی میره برای بچه. مسئولیت داره. دیگه برای خودمون نیستیم. میگه هنوز ازت سیر نشدم و تکراری نشدی که بچه بخوام. کمبودی ندارم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا نمیدونم ...توش موندم...من اینجا بارها دیدم میگن ما از همون روز اول با شوهرمون قرار گذاشتیم یا ...

مشکل بعضی از خانم ها همینه . فکر میکنن ازدواج کردن که دستور بدن و مرد بدون هیچ حرفی قبول کنه . اما اون نجابت مرد هست که به خودش اجازه نمیده زنش اذیت بشه . بعد از مدتی مرد میبینه ازش داره سو استفاده میشه . از زنش و زندگیش فرار کنه . یکی از دلایل اینکه مرد ها حاضر به بچه دار شدن نیستن اینه

شوهر من که این نظر رو نداره. خودش میگه فعلا حوصله ی بچه نداره چون بچه بیاد باید خودش و منو فراموش کن ...

این طرز تفکر کاملا اشتباهه . البته این نظر من هست . اگر قرار بر این باشه که وقتی مرد از همسرش خسته شد یا کمبودی حس کرد بیاد بچه دار بشه کاملا اشتباهه

2728
عزیزم اون تاپیک آخرتو قفل کردی.نتونستم جواب سوالتو بدم

اون بی محبتی بین زن و شوهر از غرور میاد. ازینکه بگن إ دعوا شده چرا من برم منت کشی چرا اون نیاد. ببین من باافتخار سرمو میگیرم بالا و میگم دعوای ما که تموم شد ی خورده گذشت من میرم طرف شوهرم اون هرچی ممانعت کنه من مقاومت میکنم تاااااااا نرم بشه و باهاش بتونم حرف بزنم و علامت سؤال هارو حل کنیم. اینطوری هردو می فهمیم گاهی پیش میاد یا آدم.دلگیره یا حوصله.نداره یا هرچی اما اینطوری حل میشه و تمام. من اینقد اینکارو کردم که همسرم که اینقد مغروره الان دیگه بعد سه سال گاهی اونم میاد طرف من تا مشکل حل بشه اونکه اصلا نمیومد. امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم دوست عزیز

اون بی محبتی بین زن و شوهر از غرور میاد. ازینکه بگن إ دعوا شده چرا من برم منت کشی چرا اون نیاد. ببین ...

سپاسگذارم از شما . تمامی صحب های شما رو قبول دارم . راه هایی که فرمودید رو رفتم . حس میکنم احترام و ارزش دادن بیش از حد باعث شده دیگه حرف من هیچ ارزشی نداشته باشه . باز هم از شما سپاسگذارم 

سپاسگذارم از شما . تمامی صحب های شما رو قبول دارم . راه هایی که فرمودید رو رفتم . حس میکنم احترام و ...

نه قبول ندارم صبر میخواد خاله خودم بهش گفتم مثل شما بود تازه داره تو زندگیش اثر میذاره

2738