2733
2739
عنوان

وقتی مردی بچه نمیخواد و زن اصرار به بچه دار شدن داره

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 52 پست
شوهر من ترسش از بچه دار شدن اینه که بابای خوبی نداشته میگه میترسم منم بابای خوبی نباشم

این ریشه به دوران کودکی همسرتون داره . توصیه میکنم با مشاور در این مورد مشورت کنید تا این مشکل رو برطرف بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ریشه به دوران کودکی همسرتون داره . توصیه میکنم با مشاور در این مورد مشورت کنید تا این مشکل رو بر ...

نه سنمون کمه.در کل بچه نمیخوایم هر دو.من 23 اون 27

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
من ک اولا نمیتونم مسئولیت بچه رو قبول کنم  دوما هزینه هاش  ولی شوهرم اصرا داره میگه بیار ...

راست میگی ،دوستم میگفت هزینه سونو خیلی زیاد شده،تازه این اول راهشه

چند سالته؟

آرامش محض فقط بغلت   
2731
من ک اولا نمیتونم مسئولیت بچه رو قبول کنم  دوما هزینه هاش  ولی شوهرم اصرا داره میگه بیار ...

وقتی شما مسئولیت بچه دار شدن و نگهداری از اون رو نمیتونید قبول کنید . میتونید با همسرتون صحبت کنید . دلایل خودتون رو بیان کنید . اینکه همسرتون میخواد دو شیفت کار کنه بسته به سن و توان کاریش حرف میزنه . اما وقتی یکم فکر کنید میبینید آینده ممکنه جایگاه فرزندتون متزلزله

راست میگی ،دوستم میگفت هزینه سونو خیلی زیاد شده،تازه این اول راهشه چند سالته؟

اون هزینه سونو اینا ک ولش کن ب دنیا بیاد تازه شروع هزینه ها میشه

۲۶سالمه عزیزم ولی شوهرم جلوگیری نمیکنه و معلومم نیس تا اول برج پریودمه نمیدونمم این ماه چرا تخمکام تیر میکشن بعضیا میگن بدنت اماده اس بعضیا میگن کیستع نمیدونم از چیه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
وقتی شما مسئولیت بچه دار شدن و نگهداری از اون رو نمیتونید قبول کنید . میتونید با همسرتون صحبت کنید . ...

مشکلم اینه مامانمم پشت شوهرمه میگه خودم میام کمکت میکنم بعد زایمان خواسی وزنتو درست کنی میام بچه رو نگه میدارم یا خواستین برین بیرون من با اینکه نصف شب بخاطرگریه بچه بیدارشم خیلی وحشت دارم ازش

اصلا نمیتونم هضمش کنم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اون هزینه سونو اینا ک ولش کن ب دنیا بیاد تازه شروع هزینه ها میشه ۲۶سالمه عزیزم ولی شوهرم جلوگیری نم ...

خب کیت تخمک گذاری بذار،همون زمان تخمک گذاری اقدام کن،از وقتی که گذاشتی ،کیت رو ننداز،بچسبونن به دفتر،و فردا و پس فردا و...همه رو به ترتیب بچسبون تا بهتر زمان تخمکت رو بفهمی

آرامش محض فقط بغلت   
2738
مشکلم اینه مامانمم پشت شوهرمه میگه خودم میام کمکت میکنم بعد زایمان خواسی وزنتو درست کنی میام بچه رو ...

مادر یک فرشته هست . به نظر من وقتی دو طرف آمادگی کامل رو داشتن میتونن اقدام کنن . 

آفرین بر شما . بهتره این اختلاف های کوچیک رو کاملا حل کنید . زوج هایی که میان پیش من و صحبت میکنن ای ...

کاملا درسته ممنون ازتون....واسه بعد کرونا وقت مشاور گرفتم هم واسه حل این اختلافهای کوچیک ولی آزاردهنده هم برای بچه آوردن و هم اصلا برای لذت بردن خودمون از همدیگه و زندگی 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
 مرد ها و زن های این دوره و زمونه همش سرشون توی گوشی هست . چرا ؟

اصولا ادمهای سطحی سرشون همش تو گوشی هست. گوشی جذابیت لحظه ای داره زحمت نداره کلی خبر داره ولی زن چی؟  خب پیش میاد مثلا یکساعت بری تو گوشی چت کنی اصلا کلیپ ببینی خبر زرد بخونی ولی آخه یکسرررره واقعا نابودکنندست که خیلی از دوستای خودم و خودم درگیر این قضیه هستیم که شوهرامون تو گوشی هستن بارهاپیش اومده مهربون شدم خونه مرتب غذا اماده همه چی رو به راهه ولی شوهر من باز میره تو بغل گوشیش...البته باهاش صحبت کردم تو چند سری خیلی بهتر شده ولی باز یادش میره ... من جلو شوهرم خیلی دست به گوشی نمیشم اصلا بدم میاد یک ی فک کنه معتاد به گوشی ام من سرمو به درسام گرم میکنم که پیش شوهرم یه آدم اویزون به نظر نیام 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
اصولا ادمهای سطحی سرشون همش تو گوشی هست. گوشی جذابیت لحظه ای داره زحمت نداره کلی خبر داره ولی زن چی؟ ...

شما میتونید برای این مسئله با همسرتون یه قانون بزارید . اینکه وقتی پیش هم هستید ، حداقل 1 ساعت گوشی ممنوع . با هم حرف بزنید . همدیگه رو اذیت کنید . از کنار هم بودن لذت ببرید . بعد از مدتی میبینید گوشی جای خودش رو به یک رابطه عاشقانه داده

شما میتونید برای این مسئله با همسرتون یه قانون بزارید . اینکه وقتی پیش هم هستید ، حداقل 1 ساعت گوشی ...

عزیزم ممنونم ازت. دقیقا همینو مشاورم بهم گفت کلینیک اینجام همینو گفت خودمم همین کارو کردم ولی متاسفانه متاسفانه اصلاااا همچین قوانینی رو نمیتونم بزارم چون عملی نمیشه ...و نشد...البته راههای دیگه رو دارم امتحان میکنم 

عزیزم ممنونم ازت. دقیقا همینو مشاورم بهم گفت کلینیک اینجام همینو گفت خودمم همین کارو کردم ولی متاسفا ...

علت عملی نشدنش چی هست به نظر شما ؟

چرا برای قانون گذاری بین زن و شوهر خیلی ها به مشکل میخورن ؟

2706