2733
2734
عنوان

وقتی مردی بچه نمیخواد و زن اصرار به بچه دار شدن داره

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 52 پست
آیا مطمئن هستید دلیلش اینه ؟ آیا فکر نمیکنید دلیلش چیز دیگه ای هست و بهانه بچه داداشش رو میگیره ؟

ن چون منو دوست داره میگه حوصلم نمیرسه البته انقد بهمون گیر دادن تو اقدامیم تا ببینیم خدا چی میخاد

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
نخیرم. برمیگیرده به مسئولیت پذیری خودش. چون باید خرج کنه. دیگه پدره رفیق بازی تعطیل. بریز بپاش تعطیل ...

چرا همه چیز رو به مسئله پول و رفیق بازی ربط میدید ؟ چرا مردی که از نظر مالی میتونه تامین کنه و از زمان ازدواج دور تمام رفیق هاش رو خط کشیده راضی به بچه دار شدن نیست . با اونکه عاشق بچه هست ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا درگیراین مسائل هستم...شوهرم مرد خوبیه ولی همیشه تو دعوا حرفهای خیلی ناامید کننده ای میزنه مثلا ...

مسئله اینجاست که فکر میکنید که با آوردن یه بچه زندگی مشترک ادامه خواهد داشت و به روز های خوب زندگی بر می گردید . اما متاسفانه به نقطه منفیش نگاه نمیکنید . 

خب الان شما چرا بچه نميخوايد؟؟  من نظرم اينه كه مردا ذاتا اينطورين كه چيزي كه نتونن بهش برسن م ...

چرا فکر می کنید با گفتن یائسگی مرد ها باید بچه بخوان . چرا فکر نمیکنید که ممکنه نخواستن بچه ، رفتار شما باشه

2731
اره واقعااا...بچه که بیاد کی تو گوشی بره 24 ساعت؟ کی همش فیلم ببینه ؟کی تند تند بره پیش خانوادش...؟

مرد ها و زن های این دوره و زمونه همش سرشون توی گوشی هست . چرا ؟

مسئله اینجاست که فکر میکنید که با آوردن یه بچه زندگی مشترک ادامه خواهد داشت و به روز های خوب زندگی ب ...

انفاقا اصلا اینجور فکر نمیکنم و دلیلش همینه که هنوز بچه نیوردم با اینکه سنمم کم نیست ولی خب ابهامی که دارم اینه که من و شوهرم همو دوست داریم ولی اختلافهای جزیی هست ولی کار به طلاق نمیکشه ولی حس میکنم بچه جاش تو زندگی هنوز نیست چون بعضی چیرها حل نشده ...از طرفی میگم ما که تا اخرش مال همیم پس بچه چی....

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
من و همسرم همین مشکلو داشتیم.من میدونستم بهم علاقه داره و از طلاق میترسه برای همین همیشه موقع دعوا ب ...

اشتباه بزرگ اینه که وسط دعوای زن و شوهر بحث طلاق بشه یا اینکه یکی از اعضای خانواده دخالت کنه 

ن چون منو دوست داره میگه حوصلم نمیرسه البته انقد بهمون گیر دادن تو اقدامیم تا ببینیم خدا چی میخاد

اینکه خانواده ها به زوجین فشار میارن که بچه دار بشن باعث استرس های شدید میشه که بعد ها تاثیرش رو روی نوزاد میذاره . آیا به این فکر کردید که برای بچه دار شدن ( در صورت رضایت همسرتون ) یک سفر زیبا و رویایی برید و تمامی استرس ها رو از خودتون دور کنید و توی اون سفر اقدام به بچه دار شدن کنید ؟

2738
اینکه خانواده ها به زوجین فشار میارن که بچه دار بشن باعث استرس های شدید میشه که بعد ها تاثیرش رو روی ...

ن چون شوهرم مرخصی نداره زیاد کلا بچه دارشدن با استرس همراهه

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
انفاقا اصلا اینجور فکر نمیکنم و دلیلش همینه که هنوز بچه نیوردم با اینکه سنمم کم نیست ولی خب ابهامی ک ...

آفرین بر شما . بهتره این اختلاف های کوچیک رو کاملا حل کنید . زوج هایی که میان پیش من و صحبت میکنن این اختلاف هایکوچیک رو نادیده میگیرن . از طرفی مسائی که زن و مرد جداگانه ازش حرف می زنن مسائل کوچیکی نیستن توی زندگی . متاسفانه سرانه مطالعه سالهای اخیر جوان ها کم شده و هیچ اطلاعاتی از روش زندگی مشترک ندارن . فقط ازدواج . از خانه پدر بیرون رفتن . رفتن به خانه مشترک. بچه دار شدن

شوهر من ترسش از بچه دار شدن اینه که بابای خوبی نداشته

میگه میترسم منم بابای خوبی نباشم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

من ک اولا نمیتونم مسئولیت بچه رو قبول کنم 

دوما هزینه هاش 

ولی شوهرم اصرا داره میگه بیار من شغل دوم پیدا میکنم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ن چون شوهرم مرخصی نداره زیاد کلا بچه دارشدن با استرس همراهه

وقتی مرد همیشه سر کار باشه و زن مسئولیت بزرگی رو قبول میکنه ( بچه دار شدن و بزرگ کردن بچه ) 

وقتی مرد تنها مسئولیت خودش رو توی آوردن نون حلال می بینه ( در این وضعیت اقتصادی ) فرزند با مشکلات عدیده ای مواجه میشه

من تا یکماه پیش دلم بچه میخواست،یکسال و هفت ماه از عروسیمون میگذره،اما شوهرم همون شب اقدام مخالفت کرد و دلایلش این بود که وضع مالیمون رو به راه تر بشه،من درسامو به یه جایی برسونمش و مدرک رانندگی یا ان شاءالله آرایشگری بگیرم،خودش یکم پیشرفت کنه،و بعد بچه بیارین

بااینکه بچه دوست دارم،اما دیگه راجع به بچه تصمیمم عوض شد و الان نمیخوام،به نظرم حرفای شوهرم درست بود واقعا

خودمم ۲۲ سالم ،شوهرم ۲۹ سال

آرامش محض فقط بغلت   
2706