2733
2734

وقتی مردی بچه نخواد ، از طرفی وقتی مهمونی میرید و بچه ها دور برش هستن و همیشه با بچه ها بازی میکنه . این مشکل به زن خونه بر میگرده . یعنی مشکل از شماست که باعث شدید به شما و زندگی که تا الان براش درست کردید ترس شدیدی داره . این ترس دلایل زیادی داره .

آیا شما که شوهر خودتون رو دوست دارید و به قولی عاشق همسر و زندگی خودتون هستین این ترس ها رو می شناسید و دلایل این ترس ها رو می دونید ؟

یا فقط میگید بچه می خوام ؟

نه ممکنه از ترس مسعولیت سنگین بچه باش که میترسه

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا درگیراین مسائل هستم...شوهرم مرد خوبیه ولی همیشه تو دعوا حرفهای خیلی ناامید کننده ای میزنه مثلا میگه خداروشکر بچه دار نشدیم و من در خودم میشکنم ....جفتمون فکر میکنیم این زندگی میمونه که بچه هم بیاد ؟!...با این که مشکل خاصی هم نداریم به اون صورت ...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

خب الان شما چرا بچه نميخوايد؟؟ 

من نظرم اينه كه مردا ذاتا اينطورين كه چيزي كه نتونن بهش برسن ميخوان 

يعني شمايي كه الان بچه نميخواي زماني كه همسرتون يائسه شدن و قدرت باروريشونو از دست دادن صددرصد دلتون هواي بچه ميكنه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2738
نه ممکنه از ترس مسعولیت سنگین بچه باش که میترسه

اره واقعااا...بچه که بیاد کی تو گوشی بره 24 ساعت؟ کی همش فیلم ببینه ؟کی تند تند بره پیش خانوادش...؟

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

من و همسرم همین مشکلو داشتیم.من میدونستم بهم علاقه داره و از طلاق میترسه برای همین همیشه موقع دعوا بهش میگفتم جدا بشیم که بگه هیچوقت طلاقت نمیدم.درحالی که دعواهامون همیشه لفظی بود و راحت حل میشد همیشه بعد دعوا میگفت اینکه تو راحت حرف طلاقو پیش میکشی یعنی به زندگیمون پایبند نیستی برا همین بچه نمیخواست.چند ماهیه که دیگه باهاش بحث نمیکنم و حرف جدایی هم پیش نمیکشم و خدارو شکر 4 ماهه برا بچه دار شدن راضی شده و داریم تلاش میکنیم

اره واقعااا...بچه که بیاد کی تو گوشی بره 24 ساعت؟ کی همش فیلم ببینه ؟کی تند تند بره پیش خانوادش...؟

دقیقا

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
شوهره من از ترسه گریه کردنو لجبازیایی ک از بچه داداشش دیده بچه دوست نداره

آیا مطمئن هستید دلیلش اینه ؟ آیا فکر نمیکنید دلیلش چیز دیگه ای هست و بهانه بچه داداشش رو میگیره ؟

من و همسرم همین مشکلو داشتیم.من میدونستم بهم علاقه داره و از طلاق میترسه برای همین همیشه موقع دعوا ب ...

دقیقا برعکسش واسه ما تو دعوا اتفاق میوفته...

2706