2733
2734
عنوان

چجوری محترمانه کادوهاشو رد کنم ؟؟؟کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نمیدونم واقعا، گیج شدم۲۰سال ازم بزرگتره😞ولی دوسش دااارم 

خب چرا قبول کردید کسی که ۲۰ سال ازت بزرگتره پاشو بزاره تو خونتون؟؟؟؟ خودت خواستی وگرنه بخودش جرات نمیداد.الان که حست اینه ۱۰ سال دیگه میزنی تو سر خودت.یه زن ۳۰ ساله پر انرژی با یه مرد پا به سن گذاشته! نکن اینکارو.پدر مادرت چرا جدی جلو ی این مساله رو نمیگیرن؟؟

اره بخدا ،مردها زن جوون دوست دارن  منم خودم دوسش دارم ولی اینقدر بهم گفتم جای باباته و فلان که ...

زر مفت میزنن ببین نفع تو چیه دلت چی میگه در دروازه رو میشه در دهن ملت و نه

الان سگ صاحابش و نمیشناسه مرده خیلی خوب اومده خاستگاری

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
۲۰

اختلاف سنیتون خیلی زیاده . من خودم با شوهرم ۱۲ سال اختلاف دارم خیلی خوبه از یه لحاظ هایی ولی در کل بعد چندسال میگی کاش کمتر بود . مثلا تو ۳۰ بشی اون ۳۰ سالشه اصلا خوشت نمیاد باهاش راه بری حس بدی بهت دست میده 

خب چرا قبول کردید کسی که ۲۰ سال ازت بزرگتره پاشو بزاره تو خونتون؟؟؟؟ خودت خواستی وگرنه بخودش جرات نم ...

نمیدونم اینا که گفتن رد نکن فازشون چیه ، استارتر با اینده خودت بازی نکن. بیست سال واقعااا زیاده 

احساس میکنم پیش خودش فکر میکنه این بچه ست با کادو رامش کنم 

آخه ۲۰ سال اختلاف ؟

خب جای باباته که 

بیست سالگی هم بابات قدرت تو رو داشتن رو داشته دیگه !

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
بیست ساللل زیادهههه، یه زن چهل ساله بشه اوون ۶۰ سالشه هااا😵 زن چهل ساله هنوز جوونه  ده و یازد ...

بهتر باحاله و جذاب و البته فتنتزی و خیییلی هم عالی

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738
بهتر باحاله و جذاب و البته فتنتزی و خیییلی هم عالی

چیش خوبه عزیزم؟ چرا واقع گرایانه برخورد نمیکنید مرد ۶۰ ساله شوخی نبست ها ، حتی سرای سالمندان میبرن 🤔😐یکم علمی و روانشناسانه حرف بزنید 

چی بود؟

میخواد هرجور شده بله رو بگیر تو عمل انجام شده قرار بگیری

20سال خیلی زیاده اشتباه نکن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
ما بعد عقد جشن میگیرن میگن بله برون ، قبل عقد جشن برامون معنایی نداره خواستگاری هست فقط 

اسمشو لاقل بگید جشن عقد.اون دیگه اسمش بله برون نیست.تو بله برون تازه تایم عقد مشخص میشه. حلقه نامزدی میارن.بعضیا مهر تعیین میکنن. ولی توعقد همه چی تموم شده

2706