2737
2734

بچه ها من با خاستگارم توی دوره اشنایی هستم

البته اشنا بوده نه غریبه

حالا احساس میکنم خیلی ادم پرویی هست ، خیلیییی راحته

مثلا میاد خونمون بغلم میکنه روبوسی میکنه ،یا میریم بیرون مدام شوخی میکنه دستمو میگیره ،در صورتی که هنوز جوابم مثبت نیست بهش 

احساس میکنم میخواد خودی نشون بده، به جز بله برون که سرویس طلا گرفته که بده

الان بمناسبت نیمه شعبان(البته بهونش الکیه )رفته یه دستبند گرفته ،که خیلی سنگینه 

منم معذب میشم این چیزارو قبول کنم ، چون خودم نمیدونم براش چی بگیرم

یبار برام انگشتر گرفت قبول نکردم خییلی ناراحت شد ،حتی بهش بَر خورد 

حالا نمیدونم به چه بهونه ایی قبول نکنم ،واقعا نمیخوام ازش چیزی بگیرم

چجورمحترمانه بگم بهش که ناراحت نشه ،بهش بَر نخوره؟؟؟؟

جوابت مثبته کلا؟؟؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بله برون به معنی جواب منفیه؟؟؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

وا خب هدیه هارو بگیر اگر جوابت منفی شد بهش برمیگردونی دیگه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738

جدیدا واسه جواب منفی بله برون میگیرن؟😂

خاک تو سرت شوهرته خب دوست داره نمخوایش بدش من دودستی بهم طلا بده قبول میکنم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

چرا نگیری؟ عیدی ها داماد برای عروس کادومیاره حالا ایشون زودتر اقدام کرده اصلا اشکالی نداره نیازم نیست شما کادو بدی فقط عید نوروز و روز مرد و تولد و ولنتاین کادو بده. اونم سطحش کمتراز کادو پسر.

الان فقط حدو حدودو مشخص کن اون مهمتراز کادو دادنه.

همه کادوهارو سالم نگه دار اگه جوابت منفی شد همه رو پس بفرست ولی بوس و بغل رو نمیتونی پس بگیری پس از همین الان خیلی مودبانه حدو حدودشو نشونش بده و اجازه نده هرجور دلش میخواد باهات رفتار کنه.

نه عزیزم  من هنوز نشونم نکردم میخوام باهاش اشنابشم تازه

بیخیال طرف تابلو عاشقته میخوای ردش کنی؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین با خودت چند چندی. اگه میخوای بهش اوکی بدی که بگیر هیچ عیبی نداره ولی در مورد تماس فیزیکی اگر نمیپسندی تذکر بده بگو دوست دارم هرچیزی به وقتش اتفاق بیفته و آروم جلو بریم.

اگرم فکر میکنی احتمال داره ردش کنی به شوخی بگو ما فعلا داریم آشنا میشیم، هر وقت بله گرفتی همه اینارو بیار یهو ازت میگیرم ولی تا اون موقع نمیخوام موقع تصمیم گیری تو رودروایسی هزینه هایی که کردید قرار بگیرم.

2706