2733
2739
عنوان

چجوری محترمانه کادوهاشو رد کنم ؟؟؟کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نمیدونم واقعا، گیج شدم۲۰سال ازم بزرگتره😞ولی دوسش دااارم 

خب باشه شوهر منم ۱۱ سال ازم بزرگ تره مگه چیه اصلا مهم نیست تازه به نفع تو هست اون جوونیات و میبینه و تو براش کلا جذابی در نتیجه سراق هیچ کس دیگه ای نمیره

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2731

جای بابات هست ...یعنی توبابیست سال تفاوتم مشکل نداری که داری فکر میکنی

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2740
۲۰

نههههههههههههههه

دلیل کادوهاش رو فهمیدم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
خب باشه شوهر منم ۱۱ سال ازم بزرگ تره مگه چیه اصلا مهم نیست تازه به نفع تو هست اون جوونیات و میبینه و ...

اره بخدا ،مردها زن جوون دوست دارن 

منم خودم دوسش دارم ولی اینقدر بهم گفتم جای باباته و فلان که سرد شدم 

خب باشه شوهر منم ۱۱ سال ازم بزرگ تره مگه چیه اصلا مهم نیست تازه به نفع تو هست اون جوونیات و میبینه و ...

بیست ساللل زیادهههه، یه زن چهل ساله بشه اوون ۶۰ سالشه هااا😵 زن چهل ساله هنوز جوونه 

ده و یازده سال حداکثرش هست 

2706