2733
2739
عنوان

شیرینی بهشتی و نعلی ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 44608 بازدید | 400 پست
آفرین منم خیلی دوست دارم درست کنم ولی فر ندارم          

عه چه بد. بعدا بگیر لازمه ی خونه ست

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه سوال داشتم. من فر ندارم ماکروفر دارم. خیلی هم به شیرینی پزی و آشپزی علاقه دارم. میتونم با ماکروف ...

تو ماکرو شیرینی و کیک خوب نمیشه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2740
چرا کیکش خوب میشه تو ماکروفر و تستر ولی شیرینی نه

من ندارم. ولی اینجوری شنیدم که کسی راضی نیست

تستر دارم ولی چند بار درست کردم شیرینی سوزونده هر چقدرم تنظیممی کنم دماشو بالا و پایین می کنم دیشب ...

به یه سرویس کار نشون بدید تنظیم کنه عزیزم

به به چه کردی همه رو دیوونه کردی😁

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2706