2737
2734
عنوان

شیرینی بهشتی و نعلی ماریا + عکس

44608 بازدید | 400 پست

سلام عشقای من. 😊

گاهی پست هاتون انقدر قشنگن که من بعد از جواب دادن دوباره میام و میخونمشون. ممنونتونم. میبوسمتون 

شیرینی نعلی :

ارد قنادی : 100 گرم 

مارگارین یا  روغن صاف قنادی : 80 گرم 

تخم مرغ : 1 عدد 

پودر قند : 50 گرم 

وانیل نصف قاشق مربا خوری 

شیر خشک : 1 قاشق غذا خوری 

نشاسته ذرت : 1 قاشق غذا خوری 

روغن مایع : 2 قاشق سوپخوری

روغن صاف و روغن مایع و بریزید توی کاسه 

پودر قند و روش الک کنید ده دقیقه بزنید 

حالا وانیل و تخم مرغ و 5 دقیقه دیگر بزنید 

حالا نشاسته ی ذرت و شیر خشک و روش الک کنید. 

بعد هم ارد و الک کنید. 

و نهایتا خمیر باید این شکلی باشه اگه شل تر بود یک قاشق ارد اضافه بریزید تا مثل عکس بشه. خمیر چسبناکه که درسته. بره تو یخچال درست میشه. بزارید تو پلاستیک یک ساعت داخل یخچال بمونه 

.

حالا از خمیر چونه های 9 گرمی بردارید با دست روی سطح ارد پاشی شده به این شکل درست کنید بزارید داخل سینی فر دو سر شیرینی و بهم بچسبونید 

بزارید داخل فر با دمای 150 درجه به مدت 5 دقیقه. لازم نیست زیرش تغییر رنگ بده 

اینم بعد از پخت 

تو شیرینی پزی زمانی میتونید بگید عالی انجامش دادید که شیرینی هاتون بدون هیچ ترکی باشند. مثل نعلی دادلی و مارمالادی و.برنجی. نخودی و.. . پس به نکات توجه کنید مواد و کم و زیاد نکنید لطفا. 

بعد خنک شد داخل شکلات یا عسل یا مارمالاد بزنید و بعد توی پودر پسته یا کنجد یا نارگیل بغلطونید. 

نوش جون 

شیرینی بهشتی :

روغن صاف : 100 گرم 

روغن مایع : 25 گرم

پودر قند : 100 گرم 

وانیل نصف قاشق چایخوری 

ارد قنادی : 200 گرم 

این شیرینی فقط دو تا نکته داره. اولی خوب زدن روغنه. 

روغن ها و بریزید داخل کاسه. پودر قند و روش الک کنید. 

و ده دقیقه بزنید اگه کمتر بزنید ارد کمتری جذب میکنه و تو فر وا میره. 

باید مثل خامه فرم گرفته بشه 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای ماریا جون اومده باخوشمزه هاش 😍😘

مث همیشه عالی

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

ماریا جون چه کرده همرو دیوونه کرده😍👌🌸

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2740

خیلی ممنون ماریا جوووون 

من حلوا با طرز تهیه شما درست کردم عالی شد 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

میشه توی اُوِن توستر هم درست کرد؟

من طرز استفاده ازش رو‌بلد نیستم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

یه سوال داشتم. من فر ندارم ماکروفر دارم.

خیلی هم به شیرینی پزی و آشپزی علاقه دارم. میتونم با ماکروفر درست کنم؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

😍

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2706