2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی یه ساختمونین ؟ چطوری ؟

همين طوري عزيزم ماهم شش ماه قطع رابطه بوديم رنگشون هم نديديم

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2731
هیچی قطع رابطه کردم باهاشون کاملا

نگران نباش حتی اگه مقصر هم نباشی میندازن تقصیر تو  ،من یه مدت خونه مامانم بودم شوهرم اصلا نرفته خونه مامانش بعد ،مامانش اومد هرچی از دعنش در اومد به من گفت فکر میکرد من نزاشتم پسرش بره خونشون ،،البته به نفع من شد دیگه شوهرم اصلا نمیاد بریم خونه مامانش

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
توی یه ساختمونین ؟ چطوری ؟

اره دیگه نمیرم خونشون دو بارم نهار دعوت کرده بود نرفتم 

میبینمش اعصابم بهم میریزه منو میبینه انگار دشمن خونیشو دیده و اصلا و ابدا باهام حرف نمیزنه و اخم و تخم میکنه منم چند بار رفتم دیدم درست بشو نیست دیگه گفتم عمرا پامو بزارم خونش سر پسرم ی کنتاک کوچیک داشتیم ول نمیکرد منم برای اولین بار تو روش وایسادم

همين طوري عزيزم ماهم شش ماه قطع رابطه بوديم رنگشون هم نديديم

مال ما تا کار دارن صدا می کنن خرشون از پل رد شد خودشون قطع رابطه میشن

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !
2740
بله درصورتی که پای خودت وسط نباشه

تازه بيش تر دعواهاشون سر منم هست واي من فقط كيف ميكنم اخه خيلي زجرم دادند  وقتي ميبينم اونا هم الان دارم زجر ميكشند خوش حالم حالا چه پاي من چه پاي هركي

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
مال ما تا کار دارن صدا می کنن خرشون از پل رد شد خودشون قطع رابطه میشن

خوب ما ديگه صدا هم بكردند محلشون نميداديم كه بخوان وقتايي كه كارمون داشته باشند فقط حرف بزنند

ناراحت نشو اینایی که دارن کلاس میزارن که چرا تا پیک گذاشتیو،چرا فضولی میکنی وازاین حرفا ....تمام تاپ ...

از بی ادبی ی کاربر تعجب کردم ناراحت ک نه ولی ی ادم میتونه بدون استفاده از الفاط زشت جپحرفشو بزنه مخصوصا ی زن 

سریع هم پستشو پاک کرد بی تربیت

اره دیگه نمیرم خونشون دو بارم نهار دعوت کرده بود نرفتم  میبینمش اعصابم بهم میریزه منو میبینه ا ...

وا چقدر وقیحه . همون بهتر محلش نده

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !
2706