2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا به نظرم دوری و دوستی مهمترین اصل تو روابط هست فرقی هم نداره چه خانواده خود آدم چه خانواده شوهر& ...

واقعا  عزيزم من بچه بودم ازدواج كردم هيچ چيز نميفهميدم  ١٥سالم بود كه همچنين بلايي سرم اومد   اينشالله سرهيچ كس نياد من يكي دوسال هم كه نيست اينجاييم ٧و٨سال اينجاييم  ديگه اگرچه اول جوونيم ولي پير وافسردم كردند  كه اينشالله خدا بدترشو سرشون بياره من كسي چه داخل ني ني سايت چه دور وبرم نديدم اندازه من پيش مادر شوهر باشه

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
کاش شوهرا اینو درک کنن واقعا هم خوشونو عذاب میدن هم مارو

اره ولی متاسفانه هیچ وقت این درک رو نخواهند داشت انشالله که خدا به شما هم کمک کنه از اونجا برید ادم وقتی دور باشه راحت تر هست حالا اگه پسرشون دوست داشت بره  خونه باباش دوست نداشت نره ،، عروس بنده خدا هم یه فکری به حال خودش میکنه این وسط

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
2731
گل گفتي منم ذوق ميكنم چون خيلي هيلي دعوا داخل زندگيم اوردند 

شاید باورت نشه یه دعوا که درست کرد سر این بود چرا هروقت میخوام از خونه برم بیرون نمیرم بهش سلام کنم و صد البته گزارشمو رد کنم..

منم برام مهم نیست یه چندبارم به شوهرم گفت شوهرمم به من شوهرم دید کار خودمو میکنم چیزی نمیگه دیگه

واقعا  عزيزم من بچه بودم ازدواج كردم هيچ چيز نميفهميدم  ١٥سالم بود كه همچنين بلايي سرم اوم ...

انشالله که به اون چیزی که دوست داری و دلت میخواد برسی خانمی

من ده سال هرچی گفتن سکوت کردم بعضی وقتا همسرم حرصش میگیره جوابشونو میده از همین سکوتمم بدشون میاد یبارشنیدم میگفتن بالال بودنش اعصابمونو ریخته بعدچندسال بالاخره تصمیم گرفتم هرچی گفتن سرمم بالا نیارم تا لال بشن الان فعلا دوران اوناست کم کم میخواییم مستقل بشیم داریم دنبال خونه میگردیم یعنی میخوام یه وجودی نشونشون بدم که نگو مادر پدرش خوبن فقط یکی از خواهرشوهرام اومدنی همشونو میندازه بجونم اومدنی استرس میگیرم فقط هم دردش حسادته.تواین چندسال با پای خودم نمیتونم برم خرید شوهرم برام میخره فقط استرس میگیرم برم بیام طوفان کنه

اره ولی متاسفانه هیچ وقت این درک رو نخواهند داشت انشالله که خدا به شما هم کمک کنه از اونجا برید ادم ...

من ک کاملا میخوام این رویه رو پیش بگیرم خدمتکاره مفت گیر اورده بودن الان قرنطینه اس هیچی خونشون نمیاد حس میکنن شاخ شدن برام ک اره نمیاد اهمیت نداره بزا قرنطینه تموم شه ببینم مهمون اومد میخواد چ غلطی بکنه 

شوهرم میره میاد پسرمم گاهی ب زور و گریه میبره من اصلا کاریش ندارم چون میدونم دنبال نقطه ضعفه برا اذیت کردنم میبینه برام مهم نیست ولی خودم دیگه عمرا برم چون واقعا خودمو شخصیتمو جسممو غرورمو داغون کردم تصمیم گرفتم یکم برا خودم ارزش قاءل شم اونم هرکاری خواست بکنه

2740
انشالله که به اون چیزی که دوست داری و دلت میخواد برسی خانمی

ممنونم عزيزم

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
واقعا  عزيزم من بچه بودم ازدواج كردم هيچ چيز نميفهميدم  ١٥سالم بود كه همچنين بلايي سرم اوم ...

منم ۱۶ ازدواج کردم 

هزار بار میگم خدایا این چ علطی بود کردم کاملا فرهنگ هامون فرق داره باهم خودم با مادرپدریم ۲۴ سال زندگی میکنیم تو ی خونه هیچ وقت ندیدم مادر و مادربزرگم مشکلات منو داشته باشن فک میکردم من ک خونم جداست اجاره هم نمیدیم دیدم ن خیر اینا ی کلفت چشم و گوش بسته خستگی ناپذیر میخوان ک سوارش شن وقت خوشی ناخوشی داءم تو خلوت دونفره شون باشن ینی کاملا جدی جدی بعد ۶ سال زندگی اینجوری تصمیم گرفتم دیگه از حقم دفاع کنم

من ک کاملا میخوام این رویه رو پیش بگیرم خدمتکاره مفت گیر اورده بودن الان قرنطینه اس هیچی خونشون نمیا ...

اره عزیزم همین کارت رو ادامه بده بزار هم پسرت بره هم شوهرت ،ولی خودت هر جور که دوست داری رفتار کن باور کن اصلا هم برات مهم نباشه دیگران چی میگن در آینده بعدا حسرت میخوری که چرا اون جور که دلم خواست رفتار نکردم تازه بعد از مدتی همه عادت میکنن که تو رو همونجوری که خودت هستی قبولت کنن

من ده سال هرچی گفتن سکوت کردم بعضی وقتا همسرم حرصش میگیره جوابشونو میده از همین سکوتمم بدشون میاد یب ...

خدا به فریادت برسه انشالله زودتر مستقل بشید واقعاآدم حسود تو اطرافیان آدم باشه خیلی خیلی بده