2733
2739
عنوان

چالش اعتراف بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3595 بازدید | 239 پست
عزیز دلم الهی فدات شم❤️❤️❤️امیدوارم خدا هرچه زودتر به حق صاحب الزمان دامنتو با یه بچه سالم و صالح و ...

مرسی واسه دعای قشنگت عزیزم😍😍😍😍😍😍😍😍

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم❤️❤️❤️❤️به امید خوشحالیت😘😘برای شما و هر کسیکه بچه میخواد❤️🥰🥰🥰

انشالله خدا همه رو ب خواسته ی دلشون برسونه🙏🥰

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
اعتراف میکنم خیییییییلی زود عصبی میشم

عصبی منم که وقتی عصبانی میشم هیچی حالیم نیس .باید یه چیزیو بشکنم یا ایقد داد بزنم تا اروم شم .وقتی عصبی ام خودمو از بچم دور میکنم تا اسیبی بهش نرسونم ...

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2731
عصبی منم که وقتی عصبانی میشم هیچی حالیم نیس .باید یه چیزیو بشکنم یا ایقد داد بزنم تا اروم شم .وقتی ع ...

من بیشتر با شوهرم اینجوریم

کافیه اونم بخاد لج کنه دااااااغون میکنم همه چیو

فقط خدااااروشکر که شوهرم صبوره و شناخته اخلاقمو

2738
2706