2733
2739
عنوان

چالش اعتراف بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3595 بازدید | 239 پست

اعتراف میکنم خیلی شکاک ومنفی بافم

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا که اعتراف نیست😉از اون خلاف سنگیناتون بگین😉😂

اعتراف میکنم به شدت ادم بدی هستم یه بار دوستم که همیشه با هم بودیم بهم گفت دخترشو برسونم امیر اباد کلاس و من چی بگم دیگه اشتباه کردم ولی دخترشم بدش نمیامد

اعتراف می کنم تقریبن هر روز دستم تو دماغمه آشغالاشو درمیارم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731
تو من نیستی؟؟؟

دولوخ میگی 😛

من همیشه هستم تو رو نمی بینم 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
اخه از ریشه در نمیاره

آره من نسبت به ژیلت گفتم اونم ار ریشه نمیزنه 

اما من از نوره راضی ام میگن چقدر مریضی ها روازبین میبره پوست و سفید میکنه موها نازک میشه 

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مال خودت بود؟؟؟

سلام ببخشید شما اهل کجاییدمن عکس پروفایلتون رومیشناسم 

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼
اعتراف میکنم شوهر مهربون و ماهی دارم 😍

امضات 😍عشقتون پایدار

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2706