2733
2734
عنوان

آیا من خودخواه هستم؟ نظر شما چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 45 پست
من خواهر برادر رو نمیگم . فرزند داشتن رو می گم . خواهر برادر دست خود آدم نیست .

چون باز هم خیلی از بچه ها رو دیدم که وقتی مادر یا پدرشون سالمند شدن باهاشون بدرفتاری کردن و حتی کتک زدن اونا رو و بردنشون خانه سالمندان و اصلا احوالشون نگرفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون باز هم خیلی از بچه ها رو دیدم که وقتی مادر یا پدرشون سالمند شدن باهاشون بدرفتاری کردن و حتی کتک ...

اینجور افراد کمن .

ولی افرادی که با جون و دل پدر و مادراشون رو نگه میدارن زیادن ...

ازدواج کردی ؟؟

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2742
2738

اینا ربطی به خودخواهی نداره شما احتمال زیاد افسرده هستین و از تنهای لذت میبرید

وگرنه هیچی مثل این نیست که ی بچه از گوشت و خون خودت داشته باشی و ثمره عشقت باشه

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤

تادالان چندتا تاپیک زدی 😐

بنطر م خیلی خیلی خودخواهی 😏

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

اره دیگه خودخواهی که نمیخای کسی جای تورو بگیره وقکر میکنی یکی دیگه بیاد همه توجهاتشون به سمت اون میره درصورتیکه بچه ادم پاره تنت وقتی کسی بهش توجه کنه تو ذوق میکنی و.....بعدشم بچه یه خاسته ذاتی وغریزی هست که هرادمی اونو احساس میکنه من تعحب چطوری بچه نمیخای

هر کی یه نظری داره من یه خواهر دارم دوتا برادر ولی بازم میگم کاش یه خواهر دیگه داشتم تک وتنها میخوای چیکار کنی شما به این وضع عادت کردین اگه یه نفر بعدی بیاد به اون وضعیت هم عادت میکنی از تنهایم در میایی میگی کاش منم خواهر برادر داشتم

2706