2752
2734
عنوان

آیا من خودخواه هستم؟ نظر شما چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 45 پست
نظر من این میخای بگی من خیلی خاصم  درحالیکه اعصاب خورد کن

اره رو مخه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگ دست خودت بوده ک ربطی ب خودخواهی داشته باشه تک فرزندی و چند فرزندی معایب و محاسن خودشو داره ک اصلا مورد بحث نیس این ی مسئله خیلی عادیه 

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
2731
چرا؟

چون راحت طلبی و فقط و فقط آرامش برات مهمه و ترس داری نمیخوایی با چیزی مواجه شی ک شاید کمی سختی داره اما حس قشنگ دارن

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

نه عزیزم خودخواه نیستی حتما شرایطی داشتی که باعث شده انتخابات به این سمت برن روحیت اینجوریه 

من ولی در کل آدم خودخواهیم و خواهر برادر دارم ولی بازم دلم میخواد یه خواهر یا برادر کوچولو داشته باشم 

میشه بیشتر توضیح بدی؟ 

خواهر برادر دست خودت نبوده .

ببین تا چند سالکگی جوون و خوشگلی ؟؟ 

وقتی سنت بره بالا مریضی داری .. ناراحتی داری .

وقتی میبینی دوستات همه اطرافشون بچه است و باهم میگن می خندن غصه می خوری .

حسرت اینو می خوری که هیچ وقت بچه ی خودت رو بغل نکردی .

حسرت اینکه حس مادر بودن رو نچشیدی .

این جوری فکر نکن درست نیست .

من کسی رو میشناسم الان شصت سالشه الان خیلی تنهاست خیلی .

نه پدری داره نه مادر .شوهرشم دوساله فوت کرده . الان داره حسرت می خوره ...

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

اگه مجرد هستی حتما این موضوع رو به همسر آینده بگو، واگرنه خودخواهی، اگر هم متاهل هستی و موضوع رو قبل از ازدواج به همسرت نگفتی آره خودخواهی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

عقیده یک چیزه و آسیب روحی یک چیز دیگه مسلما یک شخص سالم میل به فرزند خواهی داره و اگر شما این میل رو ندارید حتما باید با مشاوره بدونید ریشه اش از چیه

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
خیلی از افراد دیدم که خواهر و برادر دارن ولی بازم تنها هستن

من خواهر برادر رو نمیگم .

فرزند داشتن رو می گم .

خواهر برادر دست خود آدم نیست .

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲