2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانما كسي ميدونه بيمارستان بهمن عمل انجام ميشه يا نه عمل هيستروسكوپي

سلام عزیزم من امروز رفتم بهمن و انتقال رو انجام دادم اولش خلوت بود فکر کردیم کارارو کم کردن و انجام نمیدن ولی سرپرستار گفت از شانس شما خلوته دیروز خیلی شلوغ بوده و تخت خالی نداشتیم بعید میدونم عمل انجام ندن 

2728
عزیزم منم کلانتر برام انجام داد...اما متاسفانه یکشنبه جوابم منفی شد....

عزیزم  نگران نباش منم اولین انتقال دکتر کلانتری منفی شدم که واسه دفعه دوم ازمایشای ایمنی و انعقادی دادم سونو داپلر واسه بررسی خون رسانی رحم رفتم بعد انتقال داد که مثبت شد خداروشکر. انشالله انتقال بعدی مثبته عزیزم

2738
عزیزم  نگران نباش منم اولین انتقال دکتر کلانتری منفی شدم که واسه دفعه دوم ازمایشای ایمنی و انعق ...

جدی؟واسه منم این ازمایشارانوشته براایمنی وانعقادی خون به رحم...قرارشد قاعدگی دومم برم پیششون وکارای انتقال بعدی....شما چه قدروقت بعد انتقال اولتون رفتید براانتقال دوم؟

من سقط داشتم نمونه جنین رو بردیم ازمایش انجام بدن مشکل رو پیدا کنن خواستم بدونم کسی هم بوده بخاطر مشکلات ژنتیکی ای وی اف انجام داده باشه ،؟از زمان شروع تا کاشت جنین چقد طول میکشه حدودا ؟

2706