2737
2739
اره ....ولی میدونی همه اونایی ک چندتا بچه دارن حسرت مارو میخورن چندوقت پیش دیدم دخترعموم ۲تا شیره به ...

چه حرف چرتی تو را خدا تکرار نکن این حرفای قشنگ بقیه را وقتز ک لذت بچه شون را میبرن هم همین  را میگن. بعد هم بچه ک وسیله خانه نیست بگی میرم یکی میارم هر انسانی آرزوش بچه خودش را داشته باشه

عزیزم من دفعه اول بارداری خارج رحم داشتم ارژانسی قبولم کرد از اون به بعد مریضشون شدم. انشالله با دار ...

برا نوبت گرفتن باید برم مرکز یا زنگ بزنم؟

خداروشکر ک اجازه میده با تخمک ها خودم

قیمت ویزیت و سنو چند میشد؟

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برا نوبت گرفتن باید برم مرکز یا زنگ بزنم؟ خداروشکر ک اجازه میده با تخمک ها خودم قیمت ویزیت و سنو چ ...

عزیزم باید بری مرکز ولی نوبت گرفتن خیلی سخته مثلا ۳ ماهه بعد میدن. ویزیته اولو که حتما باید بری پیشه یکی از خانوم دکترا بعد شاید بتونی از کلانتری نوبت بگیری. ۹۰ میشه ویزیت و سونو باهم  منم امروز نوبت دارم

عزیزم باید بری مرکز ولی نوبت گرفتن خیلی سخته مثلا ۳ ماهه بعد میدن. ویزیته اولو که حتما باید بری پیشه ...

چقد دیر نوبت میده

پیش کی شما اول ویزیت شدی؟

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
چقد دیر نوبت میده پیش کی شما اول ویزیت شدی؟

اول اول پیش دکتر حیدری شدم بعد تشخیص خارج رحم دادن فرستادنم پیش کلانتری دیگه زیر نظر خودش موندم البته اگه پیش خانوم دکترا هم بری کار انتقال و تخمک کشی رو خود دکتر کلانتری و دکتر احمدی انجام میدن که البته شنیدم دکتر احمدی مریضه فعلا نمیاد مرکز حالا نمیدونم چقد صحت داره. اخه خیلی سرش شلوغه بعدم خیلی واسه مریض وقت میزاره هر کی میره تو اتاق کلی طولش میده تا بیاد بیرون خودشم سنش بالاعه دیگه

چقد دیر نوبت میده پیش کی برم بنظرت؟

اگه میخوای همون مشتاق بری من شنیدم حیدری کارش بهتره تجربشم بیشتر. من پیشه اسحاقیان یبار رفتم اصلا خوشم نیومد رضایی و خالصی بد نبودن و اولیا پناه اخلاقش عالی بود حالا نمیدونم چون جوونه تجربش در چه حده ولی حیدری دوبار خیلی وقت پیش که کلانتری مسافرت بود رفتم پیشش به نظرم خوب بود

2706