2737
2734
عنوان

چکار کنم زودتر بیاد😢😭

335 بازدید | 25 پست

امروز 38هفتم کامل میشه میرم تو 39

میخوام همین الان دنیا بیاد دیگه چون فقط این هفته شوهرم مرخصی داره اونم ب این بهونه ک قراره دنیا بیاد.

وزنشم سونو گفت 3و 100.

الان زوده.حداقل پایان 39هفته میزاشتی..شوهرت زود مرخصی گرفته..برای طبیعی الان زوده.مگر باید بچه خودش بخاد بیاد.من 38 و 1روز زایمان کردم مردم و زنده شدم..اخه بچه تو لگن نبود.سرخود ماما من فرستاد واسه زایمان ک نمیبخشمش.خیرسرم ماماخصوصی بود.اخه امادگی نداشتم ن پارگی کیسه اب ن دردی هیچی...بابا زود نرید خودتون اذیت میشین بدن امادگی زایمان نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

البته اون سزارینی هم بود نه اینکه بری کمد و مبل جابه جاکنی ها کارای سبک مث گردگیری و جارو اینا

بعدشم بری بگی درد دارم یا هرچیزی احتمالا سوزن فشار بزنن برات البته اینا همش خطر داره عزیزم باید صبر کنی سرموقع خودش شوهرتم باس میزاشت هر موقع بستری شدی مرخصی میگرفت نه انقدر زود برگرده سرکار بگه یه تاریخ دیگه دکتر داده گفته زوده تا مرخصیش بمونه واسه اون موقع 

2738

فقط اومدم بگم من ی سقط داشتم قرار بود بچم محرم دنیا بیاد خدا بچه هاتونو نگه داره الهی برامنم دعا کنید خدا ی بچه سالم و خوشگل بهم بده تا اخر اردیبهشت😢

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
ان شالله عزیزم به حق امام حسین یه فررند سالم و صالح نصیبتون شه

گلم اینایی که میان میگن وای طبیعی نکن گشاد میشی سزارین بکن خیللللی خوب لاکچری و تمیزه گوش نده من هفت ساله سزارین کردم و دوسال پیشم یکبار دیگه...بی حسی بودم الان کمر ندارم همونجایی که بی حسی زدن نمیتونم بچمم بغل کنم...توخونه دردت بکش بعد برو بیمارستان