2737
2739
عنوان

چکار کنم زودتر بیاد😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 25 پست
گلم اینایی که میان میگن وای طبیعی نکن گشاد میشی سزارین بکن خیللللی خوب لاکچری و تمیزه گوش نده من هفت ...

ازه من که ان شالله هرطور شده میخوام طبیعی بیارم.اصلا حاضر نیستم یه امپول بخورم چ برسه ب تیغ جراحی.نمیدونم بعضی ها چ دلی از سز تعریف میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله عزیزم به حق امام حسین یه فررند سالم و صالح نصیبتون شه

مرسی قربونت برم میددونم لحظه زایمان اون قدر درد داری ک هیچ چیز یادت نمیاد اما اگ ی وقتی ب خاطرت موندم اسمم زهراس دعام کن 

ممنونم ازت

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
ازه من که ان شالله هرطور شده میخوام طبیعی بیارم.اصلا حاضر نیستم یه امپول بخورم چ برسه ب تیغ جراحی.نم ...

بخاطر اینکه به قول خودشون گشااااااد نشن..دکترت قشنگ بخیه بزنه از روز اولتم بهترمیشه...فقط بگو بهش 

2731
2740
کجا هستی؟بیمت چیه؟هزینشم بهم میگی؟

فرديس كرج ميشينم.راستش من ٩٤ مصطفي خميني كه نيمه خصوصي  بود زايمان كردم خيلي بيمارستان خوبي بود هم دكتر هم پرسنل .ايندفعه هم تصميم داشتم برم اونجا ولي چون كرونايي بستري ميكنن نميرم .بيمه تكميلي ايران دارم ولي دوره انتظار داره چون تازه هست به زايمانم نميرسه فقط با  بيمه  تامين اجتماعي ميرم كه حدود ٤٨٠٠ ميشه كه با تامين ميشه ٤٢٠٠.

فرديس كرج ميشينم.راستش من ٩٤ مصطفي خميني كه نيمه خصوصي  بود زايمان كردم خيلي بيمارستان خوبي بود ...

البته همسرم ميگفت بيمارستان صارم كه منم به خاطر هزينه بالاش قبول نكردم اونجا طبيعي حدود ٧-٨ ميليون ميشه

بنظرت می ارزه هزینه کنم برا زایمان طبیعی و برم خصوصی؟

هرچیزی که کمکت کنه و کارتو راحتتر کنه می ارزه

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین