2737
2739
عنوان

دفتم تست کرونا دادم بیاید😑😑😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 7556 بازدید | 111 پست

بچها من یه ماه بویاییمو ازدست دادم زنگ زدم 4030گفتن احتمالا کرونا خفیفه یه هفته دیگه خوب میشی ولی الانیه ماه بیشر شده ولی خوب نشدم میرسم برم درمانگاه الان کسی بوده خوب شده باشه بویاییش؟

خدایا آن ده که آن به 
من اونقدر میترسیدم من دیابتی ام انسولین میزنم گفتم دیگه دارم میمیرم تمام شد  تستم منفی که شد ا ...

دقیقا همه بیماریها از روح و روان شروع میشه

اگر چنین حسی داری دیگه پیش رو نگیر

دو سه هفته خودتو ازخونواده جدا کن

بیمارستانم کار خاصی نمیکنه

سالمم باشی مریص میشی

مایعات گرم فراوون بخور خوب میشی انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشالله همیشه سلامت باشی توروخدا ماروهم دعا کن دلم برا دخترم میسوزه شوهرم بدجور وابستشه نمیتون ...

نترسید اگر بترسید کارتون تمومه 

من نفسم مثل مجروح شیپیایی ها شده بود به زور نفس میکشیدم همینکخ نگفت تستت منفیه خود به خود باز شد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
بچها من یه ماه بویاییمو ازدست دادم زنگ زدم 4030گفتن احتمالا کرونا خفیفه یه هفته دیگه خوب میشی ولی ال ...

میگن بعد از یک ماه خوب میشه من خیلی تحقیق کردم کم کم خوب میشی 

منم بویاییم کم شده

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731

عزیزم اب جوش ملایم هر نیم ساعت بخور تا گلوت خشک نمونه حتما امتحان کن 

و کتری رو بزار بجوشه بعد یکمی جوش شیرین بریز بخور بگیر و از بینیت بکش از دهنت بده بیرون خوب میشی

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

ابنبات سرماخوردگی از داروخونه بگیرید واسه گلو درد

اگه کرونا باشه با آبنبات خوب نمیشه

اگه آلرژی یا سرماخوردگی باشه خوب میشه

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
خیلیا میگیرن عزیزم انقدر نگران نباش چرا به دل کندن و اینا فکرمیکنی قوی باش ستون خونه زنه

به حرف اسونخ منم قبلا میگفتم خیلیا گرفتن خوب شدن منم گرفتم خوب میشم وای گلوم درد گرفت خداشاهده خودمو خیس کردم خود به خود راه تنفسیم مسدود شد و گفتم یا پیعمبر الان میمیرم ولی گفتن منفیه نرمال شدم حتی اگر کرونام باشه نمیرم دنبالش میذارم بر فرض که کرونا نیست اینجوری راحت تر خوب میشم ولی فاصله گرفتم از همه

2738
من نفس تنگی شدید داشتم با تب و بدن درد خود پزشک گفت مبتلایی همه علایمو داری سامانه 4030 گفت فورا اور ...

پنجاه درصد تست ها تو ایران اشتباهه متاسفانه

یک دلیل تقلبی بودن تست های چینی ی سری ساخت وطن خودمون اشتباهش بالاست

دلیل دیگر ترس پرستار نمونه گیر و یا خستگی و عدم توجه 

به این‌که باید نمونه دقیق دقیق از ته حلق باشه

وای خدا میگن از هیچی بترسی سرت میاد  اینقد استزس داشتم اخر بلا نازل شد😭 شوهرم از سرشب احساس ...

احساس تنگی نفس و سرفه بدون داشتن تب بالا امکان نداره کرونا باشه...مگر اینکه حس بویایی و چشایی نداشته باشه

من گلو درد و سرفه دارم پشت چشمم هم داغ میشه تنگی نفسم گاهی دارم باردارم 4030 هر روز زنگ میزنه چرتو پ ...

تنگی نفس توی بارداری منم داشتم ماها آخر نگران نباش شاید سرماخوردگی باشه استرس نگیر 

پنجاه درصد تست ها تو ایران اشتباهه متاسفانه یک دلیل تقلبی بودن تست های چینی ی سری ساخت وطن خودمون ا ...

از ته حلقم گرفتن نمونه

وای مرسی از دلداریتون 😐😐

از ته حلقم گرفتن نمونه وای مرسی از دلداریتون 😐😐

آحه قربونت برم دلداری میخوای چکار..من خودم بخش کرونا دارم کار میکنم..

کرونا ترس نداره آگاهی میخواد

بدن تو قوی بود و شکستش داده

وگرنه الان تو نی نی سایت نبودی

ولی ممکنه ناقل باشی برای دیگران بویژه افراد مسن و دیابتی و مشکل قلبی و فشار خون...

بیشترین شدت بیماری کرونا تو این گروه های خطر بوده

غیر از این مورد بستزی نداریم

حالشون خوبه میرن خونه قرنطینه

تنگی نفس توی بارداری منم داشتم ماها آخر نگران نباش شاید سرماخوردگی باشه استرس نگیر 

منم دو شب هستش که توحالت درازکش قرار میگیرم قفسه سینه ام سنگین میشه و نفس تنگی میگیرم هفته۲۸ هستم خیلی نگرانم 

میاد .....روزااااای خوب  
از ته حلقم گرفتن نمونه وای مرسی از دلداریتون 😐😐

نه عزیزم نترس.فعلا که سیستم پزشکی خودمون و کیتهای خودمون از همه بهتر جواب داده.اینهمه مردم دارن هر روز میرن ازمایش میدن.روزای اول هم نیست که تجربه نداشته باشن.بعضی هامون فقط میخوایم کشورمون رو زیر سوال ببریم والا عملکردپزشکیمون از کشوری که ادعا داشت خیلی بهتر و دلسوزانه تر هست.فقط خودمون باید تا جایی که امکان داره بیرون نریم.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
2706