2752
2734
عنوان

دفتم تست کرونا دادم بیاید😑😑😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 7556 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسکن ریه کاش میرفتی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731

امان‌ از استرس و فکر و‌ذکر این مریضی لعنتی خود این فکر کردن باعث تنگی نفس میشه.خدایایه کاری کن این مریضی تموم شه جز تو کار از دست کسی برنمیاد.خسته شدیم از این توهمات.یعنی یه شب خواب راحت نداریم همه جا شده حرف این کوفتی

وای خدا میگن از هیچی بترسی سرت میاد  اینقد استزس داشتم اخر بلا نازل شد😭 شوهرم از سرشب احساس ...

من اونقدر میترسیدم من دیابتی ام انسولین میزنم گفتم دیگه دارم میمیرم تمام شد 

تستم منفی که شد اصلا جون دوباره گرفتم راه نفسم باز شد تبم قطع شد شونه هام راست شد پاهام قوی شد 

شجاع بودن خیلی مهمه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
سیتی اسکن ریه ندادی ؟

نه متاسفانه میترسمم دوباره برم چون وقتی گفت تستت منفیه خود به خود حالم خیلی هیلی بهتر شد 

نمیرم اگر تو اسکن بگه الوده ای فورا سکته میکنم ولی از خونوادم کلا جدا شدم اومدم طبقه پایین تا یه ماهم تکون نمیخورم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
من اونقدر میترسیدم من دیابتی ام انسولین میزنم گفتم دیگه دارم میمیرم تمام شد  تستم منفی که شد ا ...

عزیزم انشالله همیشه سلامت باشی توروخدا ماروهم دعا کن دلم برا دخترم میسوزه شوهرم بدجور وابستشه نمیتونه ازش جداشه

دلم داره میترکه😭

پروفایلم دخترمه😍

منم بویایی مو از دست دادم 

تنگی نفسم صبحا دارم 

۴۰۳۰ زنگ زد گفت اگه تنگی نفس داشته بلشی ازت تست میگیرن تو بهداشت 

گفتم فعلا نمیخوام بدم اگه علایم دیگه داشتم میدم 

میترسممممم تست بدم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
نه متاسفانه میترسمم دوباره برم چون وقتی گفت تستت منفیه خود به خود حالم خیلی هیلی بهتر شد  نمیر ...

ول کن عزیز من 

خداروشکر نداری دیگه به زندگی عادیت برگرد

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706