2733
2734
عنوان

دفتم تست کرونا دادم بیاید😑😑😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 7556 بازدید | 111 پست
آحه قربونت برم دلداری میخوای چکار..من خودم بخش کرونا دارم کار میکنم.. کرونا ترس نداره آگاهی میخواد ...

من دیابتی انسولینی ام با سیستم ایمنی فوق العاده پایین تنها گفتن جمله کرونات منفیه نجاتم داد وگرنه داشتم خفه میشدم شده بودم عین مجروح شیمیایی ها همین که گفت منفیه راه حلقم باز شد تلقین و ترس خیلی مهمه فاز منفی خیلی مهمه الان یا تین حرف تو من دارم کم کم دوباره هوا کم میارم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو شب هستش که توحالت درازکش قرار میگیرم قفسه سینه ام سنگین میشه و نفس تنگی میگیرم هفته۲۸ هستم خی ...

فکر میکنم برای شما از اسید معدت باشه .میزنه تو مری و احساس تنگی نفس ایجاد میکنه تو سینه.شما معدت رو سنگین نکن.غذات رو وعدش رو بیشتر کن و یه جا نخور.تا معدت سنگین نشه.ضمنا همراه غذا مایعات نخور بعد غذا حداقل دوساعت صبر کن بعد چای کم رنگ یا مایعات بخور.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
نه عزیزم نترس.فعلا که سیستم پزشکی خودمون و کیتهای خودمون از همه بهتر جواب داده.اینهمه مردم دارن هر ر ...

فرض میکنیم کیت درست بوده و گرونا نبوده اینجوری راحت ترخوب میشم بگن مثبتی سکته کردم فوری

2731
فرض میکنیم کیت درست بوده و گرونا نبوده اینجوری راحت ترخوب میشم بگن مثبتی سکته کردم فوری

من داییم پزشکه بخش کرونا هست تو گیلان که کرونا زیاد بود.میگفت بیشتر مراجعین کرونا ندارن تلقین کردن نفسشون تنگ شده.عزیزم شما به قرنطینه ی خودت ادامه بده.مطمئن باش نداری.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
من دیابتی انسولینی ام با سیستم ایمنی فوق العاده پایین تنها گفتن جمله کرونات منفیه نجاتم داد وگرنه دا ...

خخخ..دیوونه...تو که منفی صد درصد...

وکرنه علایم که شوخی ندارن کم شن زیاد شن..

تو همش بخاطر استرس بوده...

من خودمم روزهای اول میخواستم مرخصی بگیرم به شدتی که تمام علایم داشتم بعد همسرم بهم آرامش داد غذای دهنمو میخورد چسبیده بود به من میگفت میخوام از تو کرونا بکیرم...آخه ترسم این بود که همسرم نگیره ایشون اول اتاق عمل بود بعد بخاطر کمبود نیرو اومد بخش کرونا...

دیگع همسرم که خودشو میچسبوند به من گفت من میخوام بگیرم..باور کن تو لحظه. همه علایمم برطرف شد

درکت میکنم...توام بخاطر استرس.. بزن به بیخیالی

و اینکه بخودت بگو من قوی ام...

من داییم پزشکه بخش کرونا هست تو گیلان که کرونا زیاد بود.میگفت بیشتر مراجعین کرونا ندارن تلقین کردن ن ...

مرسی گلم اره اومدم طبقخ پایین موادغذایی هم همه چی گذاشتن خودم میپزم میخورم ولی قبل جواب تستم اونقدر حالم بد بود نمیتونستم پاشم چه برسه چیزی درست کنم بخورم