2733
2771

تو یه تاپیک یه نفر بهم گفت گاهی لازمه از حصار امنت بیرون بیایی و با خطر مواجه شی،گفتم صد درصد درسته ولی وقتی به ریسکش بیارزه.

من از دریا و اب سنگین🌊🌊 میترسم به شدت ،نرم ترین موجی که به پام میخوره با خودم فکر میکنم مارماهی پیچیده دور پام یا شن هنا که از زیر پام خالی میشن فک میکنم الانه که یه چاله بازبشه و برم ته دریا😂😂 . گاهی فک میکنم یه کوسه میاد نصفمو میکنه میبره،دقیقا از همین کوسه سفیدا🦈🦈😂😂 ترسام در این حده و بیشتر حتی،ولی خب میرم دریا با هزار ترس میرم به این امید که شاید کم کم از ترسم کم شه و به این دلیل که اون یه ذره ارامشی که ممکنه شناور بودن بهم بده رو از خودم دریغ نکنم،اینطوریم من😄.

ساحل آرامشتون پهناور❤️😍

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

اون یه نفر چقدر خوب گفته. حتما عالمی دانشمندی چیزی هست😄😄😄

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره