2737
2739
عنوان

شلخته خانوما بیاین بهتون روش و ترفند خونه داری یاد بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 22273 بازدید | 336 پست
عزیزم یخورده راجب دور کردن همسر از خانوادش رو راهنمایی کن.همسری که بیش از حد داره به خانوادش رسیدگی ...

خب نکته راجب دور کردن همسر وابسته از خانوادش رو بهتون میخوام بگم صبور باشین تایپ کنم

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکته۱۸: برای تمیزکردن یخچال: یه قاشق غذاخوری سرپر جوش شیرین رو با آب گرم مخلوط کنین و داخل اب پاش & ...

من جدیدا با جوش شیرین تمییز میکنم واقعا عالیه دیگه یخچالم بو نمیگیره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

نکته۱۹:

در مورد شوهری که به خانوادش وابسته اس و مدام بهشون سرویس میده

اول یه چیز و بگم اگه به شماهم میرسه و براتون کم نمیذاره بی انصافی نکنین خب خانوادشم پاره تنش هستن و وقتی برا شما و زندگیتون کم نمیذاره انصاف نیست مخالفت کنین یکم خدارو مدنظر داشته باشین!

ولی اگه چشم بسته رو شما و زندگیتون و مدام برا خانوادش جانفشانی میکنه پوستش و بکنین و دهنش و سرویس کنین ولی نه با دعوا!!!!!بدون سیاست نباشین لطفا!!!!

اول باید ببینین چرا جذب شما نشده و جذب خانوادش شده؟؟؟

زبان عشقش و پیدا کنین،یعنی چی؟؟؟؟ یعنی هر مردی یا بهتر بگیم هرکسی با یه روشی جذب افراد میشه و عشق بهشون میده،بعضی از مردا اگه توجه ببینن خوششون میاد،بعضیا اگه محبت ببینن خوششون میاد جذب میشن،بعضیا اگه زیبایی ببینن جذب میشن!بعضیا اگه احترام ببینن جذب میشن بعضیا با هدیه جذب میشن،بعضیا با تایید شدن،بعضیا با وقت گذاشتن طرف براشون جذبش میشن بعضیاهم با توجه کردن!!!...مسلما شوهر شما بخاطر زیبایی یا اندام خانوادش جذب خانوادش نشده پس چند تا چیز باعث شده سمت خانوادش کشیده بشه...۱_یا احترام زیادی از خانوادش میبینه و از شما نمیبینه ۲_یا خانوادش زیادی قربون صدقش میرن و محبتی که از اونا میبینه از شما نمیبینه۳_یا خانوادش همه جوره قبولش دارن و تاییدش میکنن همش ازکاراش ایراد نمیگیرن راه و چاه و یادش نمیدن و عین بچه باهاش رفتار نمیکنن(خانوما این نکته خیییییلی مهمه ساده نگذرین)۴_یا بهش توجه میکنن مثلا وقتی کار مفیدی کرده تشویقش میکنن یا وقتی مریضه بهش میرسن و این چیزا

کاری که شما باید در وهله اول بکنین ببینین هرجا کمبود گذاشتین اونارو جبران کنین راجب مسائل جنسی تو نکته های قبل گفتم برین اونارو چک کنین و اصلاح کنین،اگه اونجا مشکلی نبود دقت کنین ببینین خانوادش چقدر بهش احترام میذارن شما ده برابر بیشتر بهش احترام بذارین مثلا تو جمع رو زمین نشستین میبینی پشتش خالیه سریع یه بالش براش ببر تو جمع بذار پشتش تکیه کنه یا وقتی میاد خونه به احترامش جلو جمع بلند شو بذار کم کم و ذره ذره بقیه ازتو یاد بگیرن و اون این احترام و از تو ببینه و بمونه تو کف،براش تو جمع میوه پوست بگیر بده،یا با پسوند صداش کن مثلا حسین جان یا حسین آقا بذار کیف کنه...اگه تو جمع نظری داد و همه مخالف بودن تو مخالفت نکن و تاییدش کن ولی تو خلوت دونفرتون بگو عزیزم اشتباه میگفتیا ولی خب من نخواستم توجمع پشتت و خالی کنم اومدم تو تیم تو ولی نظرت اشتباه بود

ببین وقتی مریض میشه خانوادش چقدر بهش توجه میکنن تو ده برابر بیشتر توجه کن سعی کن شبا دوسه ساعت بیشتر بیدار بمونی بهش برسی تبش و چک کنی براش جوشونده درست کن سوپ بپز ابمیوه بگیر تند تند قربون صدقش برو بغلش کن نوازشش کن بذار محبتای تو بیشتر به چشمش بیاد تا خانوادش بذار با خودش بگه این برامن موندگاره نه هیچکس دیگه!

وقتی توکاری موفق میشه تو بیشتر ابراز خوشحالی کن براش بیشتر از خانوادش خودتو خوشحال نشون بده تاییدش کن تشویقش کن

❤تاکید میکنم نکاتی که پست قبل گفتم و بخونین اونارو هم رعایت کنین❤ یه چیز بی ربط میگم ب بحث ولی مسواک زدن و فراموش نکنین مردا اگه دهن خودشونم بوی گند بده متتفرن دهن زنشون بو بده یا دندوناش زرد باشه❤❤❤❤❤❤❤❤❤

وقتی این موردارو رعایت کردین دیگه شوهرتون از دلش نمیاد بیخودی پول خرج کسی کنه دلش میخواد هرچی داره برا شما خرج کنه اما اگه ولخرجه این راهکارو هم به کار بگیرین👇👇👇👇👇👇

برای چیزای مختلف ازش پول دوبل بگیرین اگه برا ارایشگا۲۰ تومن میخواین چهل بگیرین،اگه برا لباس زیر ۵۰ میخواین ۱۰۰ بگیرین،ماسک صورت بگیرین،موهاتون و رنگ کنین،برا خونه لوازم بخرین و یه هدف تعیین کنین مثلا بگین تا پایان سال۹۹ باید حتما فلان وسیله یا فلان ماشین و بخریم و بسسسسسیار پافشاری کنین تا ملکه ذهنش بشه و هروقت خواست خرج کنه اون هدف بیاد جلو چشمش و دست از حاتم طایی شدن برداره 

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره
2731

بچه ها یادتون باشه همسرداری فقط اینا نیست و دریایی از اطلاعاته که باید بدونین و من خورد خورد هرروز بهتون میگم و اگه سوال کنین سوالاتتونم جواب میدم....

یه خوشگل لایکم کنه🌷🌷🌷

بیا عزیزم

دوستان هرکسی هر تجربه و اطلاعاتی داره بذاره که همه بهره مند بشن

بله دوستمون درست میگن اطلاعاتتون و به اشتراک بذارین

و سوال اگر هست بپرسین

2740
بله دوستمون درست میگن اطلاعاتتون و به اشتراک بذارین و سوال اگر هست بپرسین

در موذد رسیدگی ب خودمونم میگی؟ مثلا پوست و مو و ازین چیزا. من پوستم خیلی خرابه همش جای جوشه همیشه هم نمیشه ک کرم پودر زد تا مخفی بشه. اعمال ب نفسم خیلی پایین اومده 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
خونه ها یا آپارتمانیه یا ویلایی....ویلایی که حیاط داده اپارتمانیاهم تراس نکته اول:یه اجاق رومیزی سه ...

معذرت اما روش جالبی نبود..حالا بعدی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
نکته دوم: سطل آشغال و بعد هربار خالی کردن با مایع ظرفشویی بشورین،حتما یه سرکه تو خونه داشته باشین ب ...

وااای خدا یعنی میشه چایی سازم انقد جرم گرفته ک حالم ازش بهم میخوره...سرکه سفید رو گفتین؟

خونه ها یا آپارتمانیه یا ویلایی....ویلایی که حیاط داده اپارتمانیاهم تراس نکته اول:یه اجاق رومیزی سه ...

من ی کوچولو مخالفم😁تراس من پره گل و گلدونه مطبخ ادم داشته باشه خوبه ولی بالکن من کلا گله 

و پایینی مون همینکارو کرده و کلا بوی غذاهاش توی تراس منه😖😖😖😖😖

2706