2733
2734
عنوان

شلخته خانوما بیاین بهتون روش و ترفند خونه داری یاد بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 22391 بازدید | 336 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدشم دوستان اینارو خیلیاتون میدونین دارم یاداوری میکنم شاید توش چیزای ظریفی باشه که براتون جالب باشه

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره
2731
من تازگیا غذا میپزم طعم و مزه قبل رو نداره ته دیگام میسوزه در صورتی ک ته دیگ کنجدی هام تو خانواده شو ...

شاید از بی حوصلگیه،منم موقعی که حال و حوصله ندارم سرسری غذا میپزم خوشمزه نمیشه

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
بعدشم دوستان اینارو خیلیاتون میدونین دارم یاداوری میکنم شاید توش چیزای ظریفی باشه که براتون جالب باش ...

خونه جدیدم اگه تو تراس لوله گاز داشته باشه حتما این کارو میکنم

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
شاید از بی حوصلگیه،منم موقعی که حال و حوصله ندارم سرسری غذا میپزم خوشمزه نمیشه

اره الان تازگیا از شوهرم ناراحتم ازش ک دلگیر بشم خیلی سخت فراموش میکنم شاید بخاطر اونه 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
اثرات قرنطینس خواهر همش تقصیر اون لعنتیه فکرمون رو به هم ریخته منم تازگیا غذاهام یا شور میشه یا بینم ...

منم همش غذاهام بی رنگ و لعابه... 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

نکته دوم:

سطل آشغال و بعد هربار خالی کردن با مایع ظرفشویی بشورین،حتما یه سرکه تو خونه داشته باشین بعد اینکه سطلتون خشک شد یکم از سرکه داخل سطل آشغالتون اسپری کنین تا بوی زباله رو کااامل از سطل پاک کنه و ببره

نکته سوم: به جای استفاده از شیشه پاک کن از محلول آب و سرکه به میزان مساوی استفاده کنین و تمام سطوح کابینت،شیشه ها،و روی گاز رو باهاش پاک کنین

نکته چهارم:اگه سمار روگازی یا کتری یا چایساز یا قهوه ساز جرم گرفته به میزان جرمی که داره سرکه رو خالی چند بار بجوشونین تا آهک و جرم هاش بطور کاااامل از بین بره و عین وقتی بشه که انگار تازه از بازار خریده بودین🤩

مفید بود لایک کنین نکته بعدی و بذارم

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره