2733
2739

توهین نشه ها محض شوخی گفتم شلخته خانوم وگرنه همتون یه پا کدبانو هستین ولی خب هممون یه ضعفایی تو خونه داری داریم اومدیم اینجا تا به همدیگه کمک کنیم....

من روش اول و میگم اگه ده تا لایک خورد روش دوم و میذارم و ادامه میدم اگرم نه که بیخیال میشم میرم دنبال زندگیم....

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره

خونه ها یا آپارتمانیه یا ویلایی....ویلایی که حیاط داده اپارتمانیاهم تراس

نکته اول:یه اجاق رومیزی سه یا دوشعله (رومیزی کم جامیگیره برا اپارتمان خوبه براهمین میگم )بذارین تراس و از این شلف ها که سی چهل تومنه بگیرین بزنین دیوار تراس ادویه و نمک و رب و بچینین توش و تمام غذاهای خورشتی،سرخ کردنی و بودار رو اونجا درست کنین خونه روغنی نشه و بوی غذا نگیره...نیازم نیست رومیز بذارین همون زمین بذارین یه فرش هم باز کنین تراس بشینین آشپزی هم بکنین

اگه هم حیاط دارین گاز سه شعله بگیرین داخلش ماهیتابه و ابکش و قابلمه و کفیر ملاقه و ادویه های دم دستی رو بچینین و توحیاط اشپزی کنین هم از هوا لذت ببرین هم لوازم کنارتونه مجبورنیستین برین خونه و بیاین هم خونتون تمیز می مونه

اگه مفید بود لایک کنین نکته بعد و بذارم

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خونه ها یا آپارتمانیه یا ویلایی....ویلایی که حیاط داده اپارتمانیاهم تراس نکته اول:یه اجاق رومیزی سه ...

👌👌👌👌👌فقط زمستونا چی کنیم؟🤔

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من💕
خونه ها یا آپارتمانیه یا ویلایی....ویلایی که حیاط داده اپارتمانیاهم تراس نکته اول:یه اجاق رومیزی سه ...

بخدا خواهری توی این وضعیت گرونی ونداری مردم ادم دلش نمیاد بو وبلنگ راه بندازه 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

نکته بعد و صبور باشین تا بذارم هرکی میخواد ببینه یه پست بذاره گذاشتم لایک کنم

بهترين تاپيك

مخصوص خودم

حالا من خونه جديد ميخوام اينكارو كنم و پنجره بزنم

بنظرت فرگازم و بذارم تو تراس؟

يه مطبخ كوچولو درست كنم؟يا باربيكيو بزنم؟

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

من تازگیا غذا میپزم طعم و مزه قبل رو نداره ته دیگام میسوزه در صورتی ک ته دیگ کنجدی هام تو خانواده شوهر حرفش همه جا بود چم شده یعنی؟ 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706