2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون دوست داشته بچه اولتون پسر باشه و شده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3676 بازدید | 182 پست
چون خودش پسر داره فک میکنه چ گلی زده به سر خودش و شوهرش. من نمیگم پسر بده. هر دو جنس خوبن وهدیه خدا. ...

برعکس ماعاشق دختریم دخمل اصلا نداریم تو فامیلمون بفهم اینو

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر شد چون همش تو تشت جوش شیرین بودم 😣

نه اشتباه گفتی

باید میگفتی

پسر شد چون خدا میخواست

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2742
فرهان .کیان..... نه بیشتر فرهانو کیانو میگم

عزیزم منم بعد ۲۰ سال خدا بهم یه برادر داد که از همون نذرها کردیمو اسمشو گذاشنیم محمد پارسا

ولی باید به همون اسمی که گذاشتی صدا بزنی وگرنه زبونم لال خدا بچه رو از ادم میگیره...چون نذر کردی اسمشون این باشه

شما هنوز عروسی تو نگرفتی ولی همه تاپیکات از بچه اس

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

شوهرمن پسر دوس داشت و رو نمیکرد...رفتیم سونو دکتر گفت پسره..اومدم بیرون گفتم دختره بلندشد گفت خداروشکر بسلامتی...با ی لبخند...بعد ک رفتیم بیرون گفتم پسررررره بلند بلند میخندید...ته دل پسر میخواست ولی اگر دختر هم میشد روچشماش میزاشت و میگفت فقط سالم باشه...الان پسرم هفده سالشه به لطف خدا و هزاران بار شکر

2740
منم نی نی پسر دوست دارم .عزیزم لطفا اگه کار یا خوراکی خاصی خوردی بگو

عزیزم گرمی زیاد بخورقبل ازبارداری هم خودت هم شوهرت چیزای دیگه هم هس که بایدرعایت کنی ازنت بگیر واقعااااااا جواب میده وبگم تغذیه خیلی مهمه

دوستای گلم حاجت دارم میشه برام صلوات بفرستین هرکی صلوات فرستادلایکم کنه منم براش میفرستم

پدر شوهر من همش بچه هاش پسر میشدن و دختر میخواسته بعد ۵ تا پسر آخریش الان دختره  خیلی هم دخترشو و بچه هاشو دوست داره ،مامانشم گفت اونقدری که این دختر هوامونو داره هیچ کدوم پسرا ندارن،خدا همشونو حفظ کنه

دقیقا همینه.چقدر خوش اخلاق.مردای دختردوست جذابترم هستن بنظرم.دخترشو دوست داره دیگه 😍ازش طرفداری میک ...

میخوام بعدی پسر باشه. برای بستن دهن بعضیا. اما سنت شکنی در راهه. همونطور که جهاز دیدن و جشن سیسمونی و ... رو سنت شکستم. اگه خدا خواست و پسردار شدم هیچ امتیاز بیشتری بهش نخواهم داد. یه عمو دارم همش طرف پسرشه.به خاطر پسره دختره رو میزنه. پسر رو سونا و کلاس و ... میبره اما دختر تیزهوشان درس میخونه میگه باید خونه بشینه. وقتشه سنت بشکنیم. پسر هم آفریده خداست و دوست داشتنیه اما جنس برتر نیس همونطور که شوهرامون جنس برتر نسبت به ما نیستن.

همه اینجا از مادرشوهر بد میگن و بعد انتظار دارن پسرشون عشقشون باشه و فقط اینارو بخواد در حالیکه اونم زن میگیره یه زن از جنس همینا که شوهرشون رو از مادرشوهره گرفتن.

پسر شد چون همش تو تشت جوش شیرین بودم 😣

چجوری جوش شیرینو استفاده کردی نمیسوزونه خطرناک نیس؟؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2706