2737
2739
عنوان

بچه ها با یکی دعوام شد دست و پام داره میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 81 پست
اصلا نترس  زندايي منم اينجوري يه دختر سليطه اي داره  واسه ي جريان الكي با ما بد شدن  ...

اون دفعه داداش کوچیکمو تو خیابون فحش دادن اونم برگشت جوابشونو داد و رفت خونه مادربزرگم رفتن داداششونو پر کردن اوند تموم شیشع هاش خونه مادربزرگمو شکست میخاست داداشمو بکشه خاهرم خامله بود میخاست بزنتش بعدشم حمله کرد بمن برنه ک شوهد خالم جلو شو گرفت اینا خیلیییی خرن انگار شیر سگ خوردن هارن

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینام هرررچی مارو نفرین کردن برگشت بخودشون داببم سرطان گرف به بدترین شکل مرد ولی خدا شاهده ما راضی ن ...

به خدا نفرینا بر میگرده به خودشون.عمو منم سرطان گرفت فوت شد😭😭😭

از خونه بیرونش کردن با این مریضیش😭

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
شما با این حد مشکل اصلا چرا تا حالا یه گروه خانوادگی داشتید؟؟؟ 

تازه دوروزه زدن

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
2731

شما کوتاه بیاید منظورم آینه هر وقت شروع کردن به فحش دادن شما جواب ندید و انگار نشنیدید این جور ادما دیگه هیچکس رو بنده نیستن دوتا میزان روش جواب میدن. با کسی که حرف نمیریزه  باید مدارا کرد. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
نه منم جواب دختر عمومو جوری دادم که ازش شکایت کردیم.فخشای رکیک و زشت میداد.منم فقط میگفتم به احترام ...

وای اینام هپینجورن من ازشون میترسن 😢😢😢😢

خب با کسی که دعوا دارید چرا تو گروه خانوادگی عضو هستی؟ وقتی دیدی اونم عضو هست تو دیگه عضو نمیشدی

من لف دادم تا دیدم این اشغالم هس ولی اون یکی دختر داییم گف دوباره بیا منم با این دعوام شد دوباره لف دادم

2738
میشه مگه ؟ 

اره گلم .ادعای حثیت کن دادگاه با مدرک شلاق داره

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
اینام هرررچی مارو نفرین کردن برگشت بخودشون داببم سرطان گرف به بدترین شکل مرد ولی خدا شاهده ما راضی ن ...

دقیقا...منم راضی نیستم دخترخالم اذیت شد اما چوب خدا بوده آبروی ماروبرد

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
اون دفعه داداش کوچیکمو تو خیابون فحش دادن اونم برگشت جوابشونو داد و رفت خونه مادربزرگم رفتن داداششون ...

يا ابلفضلللل😑😑اينا ديگه كين

خب همونجا بايد ي شكايت سفت و سخت ازشون ميكردين 

الان ب مامانت اينا زنگ بزن بگو درو وا نكن اگه اونا بودن حواسشون باشه از همچين ادمايي همه كار بر مياد 

اگه میخوای دیگه شر نشه هر چقدر که میتونید ازشون فاصله بگیرید 

بخدا ما کاری بهشون نداریم بهشون‌گفتیم اگ ازما بدتون میاد کلااا درمورد ما حرف نزنید بخدا ما همسایه ایم ولی وقتی از خیابون رد میشیم میریم اونطرف ک از دم خونشون رد نشیم ولی این افریطه پشت سرم پیش مادرشوهرم حرف میزنه اونم همسایشونه

2706