2733
2739
عنوان

بچه ها با یکی دعوام شد دست و پام داره میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 81 پست
اگه رفتن جلو درتون دعوا کنن سریع زنگ بزنید به پلیس قبل ازاینکه گلاویز بشید باهاش بزارید اونا مقصر شن ...

اره ب مامانمم گفتم درو باز نکنید روشون

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ب مامانمم گفتم درو باز نکنید روشون

همین ک در رو بازنکنید سرو صدا کنن زنگ بزنید پلیس فاتحشون خوندس 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
ان شاءالله اگ میشه برا اروم شدنم صلوات بفرس

چشمممممم.💋💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2731
وای اخه من اصلا نمیدونستم ک اونه  

هر کسی که بود 

در ضمن بالاخره اون عکس عکس یه نفر بود دیگه گفتن این که این کیه چقدر زشته خب حرکت ناجالبیه 

من هم بهم بگن زشت خب هر چقدرم منطقی باشم ناراحت میشم ولی در ادامه اون دختر دایی هم که بد گفت باز شما نباید فحش می دادی یه جوری قضیه رو با یه معذرت خواهی تموم می کردی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اره گلم .ادعای حثیت کن دادگاه با مدرک شلاق داره

یکی از دوستام کلییییی بهم توهین کرد اخرشم تهدید که فلان میکنم بیثار میکنم ، خیلی دلم پره ازش از همه تهدیدا و توهیناشم اسکرین دارم ، میشه ینی کاری کرد ؟؟وکیل نگیرم ینی خودم برم‌شکایت بنویسم‌براش 

یکی از دوستام کلییییی بهم توهین کرد اخرشم تهدید که فلان میکنم بیثار میکنم ، خیلی دلم پره ازش از همه ...

برو دادگاه بگو تهدید شدم.ادعای حیثیت که ابرومو برده اره.

نه وکیل میخای چیکار.ولی اگه دوست داشتی برو با یکیشون مشورت کن همین

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍