2410
2553
عنوان

بچه ها با یکی دعوام شد دست و پام داره میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 81 پست
وتی اینا خیلیییی پرو ترازاین حرفان کلا یجوری سلطیه هستن اون یکب دخترشون جلوی بابام گرفته بود فحش نام ...

خوب شکایت که کنی همچین التماست کنن برا رضایت.

دختر عمو ما هم همین کارا کرد عموم رحمت خدا رفتع عموم زن دوم گرفته بود میگفتن شما مجبورش کردید در صورتی که تا ۴ سال کسی از عموم خبر نداشت وقتی اوند با زن و بچش اومد.

رفتیم شکایت کردیم مثه سگ افتاد به پامون دیگه مطمعنم از دختر و زنعمو ی من هار تر نیسن پیامارو پاک نکن .

واسه همیشه خلاص شو ممکنه زندگیتو خراب کنه.

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

سعی کن مودب باشی

من معمولا توی دعوا با کمترین بی ادبی بیشترین دفاع از خودمو دارم

فحش نمیدم

ولی جوری جواب طرفو میدم که حالش جا بیاد

اگه دعوایی راه انداخت کم نیار

آدم هرچقدر بخواد کوتاه بیاد طرف مقابلش پررو تر میشه

تو یه قدم عقب بیای اون یه قدم جلو میاد

اعتماد به نفس داشته باش

من گاهی اوقات توی یه بحث و جدلی دارم از درون میسوزم 

اما از بیرون لبخند رو لبمه

با یهژاهر ریلکس جواب طرفو میدم

طرف هم چون میبینه من میخندم بیشتر عصبی میشه و کم میاره

تو هم خودتو طوری نشون بده که انگار اون اصلا برات مهم نیست

اگه یه بچه ی ۵ ساله به شما بی ادبی کنه برات مهم نیست

چون یه بچه است و نادون

با اینا هم همین طوری برخورد کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برام شر نشه میترسم خخخ

ولش کن انتر گوهو کاش منم حال دخترخالم و میگرفتم و هرچی فحش بود میدادم امامامانم نذاشت بخدا واگذارش کردم اما خدا خوب تو کاسش گذاشت 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

اصلا نترس 

زندايي منم اينجوري يه دختر سليطه اي داره 

واسه ي جريان الكي با ما بد شدن 

اونسري تو جمع دخترش ميگفت اگه فلاني(منو ميگفت)بميره ي لگدم بهش ميزنم ابجيمم گفت توام بميري من ي لگد بهت ميزنم 

انقد جيغ ميكشيد همرو فحش ميدادن مادر و دختر من اومدم از. خونه بيرون و اشك ريختم ولي هنوز ك هنوزه ميگم تا عمر دارم نميبخشمشون 

نترس هيچ ... نميتونن بخورن ادماي لجن 

خدا نسل اينارو از زمين برداره الهي عه

2720
خوب شکایت که کنی همچین التماست کنن برا رضایت. دختر عمو ما هم همین کارا کرد عموم رحمت خدا رفتع عموم ...

اخه حرفایی ک پشت سرم زدن ب مادرشوهرم گفتن شوهرمم میگ ولشون کن بی محلی کن تا بسوزن میگ‌من بهت اعتماد کامل دارم 

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

شما با این حد مشکل اصلا چرا تا حالا یه گروه خانوادگی داشتید؟؟؟ 

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
برام شر نشه میترسم خخخ

نه منم جواب دختر عمومو جوری دادم که ازش شکایت کردیم.فخشای رکیک و زشت میداد.منم فقط میگفتم به احترام خاک عموم بهت فحش نمیدم.چقدرررر دعا کرد.

خدا به دادشون برسه.از بس هارن و کثافت هیشکی باهاشون ارتباط نداره

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2714
سعی کن مودب باشی من معمولا توی دعوا با کمترین بی ادبی بیشترین دفاع از خودمو دارم فحش نمیدم ولی جو ...

میدونی من خیلی ترسوعم ولی خب رکم هسم نمیتونم حرف تو دلم نگه دارم الان خودمو خالی کردم ولی دستام داره میلرزه خودم یه شهر دیگ هسم میگم نرن برا ماماننم اینا دعوا درست کنن اخه همسایه هستن

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
بچه ها شما جای من بودین چیکار میکردین دوتا داداش جوون دارم هروقت از خیابون رد میشن نفرینشون میکنن ال ...

وای ایقدر دعای داداش من کرد ۴ روز بعدش داداش خودش افتاد زندان😁.

بابا همش به خودشون بر میگرده.

مطمعن باش دعای ناخق نمیگیره

ولش کن انتر گوهو کاش منم حال دخترخالم و میگرفتم و هرچی فحش بود میدادم امامامانم نذاشت بخدا واگذارش ک ...

اینام هرررچی مارو نفرین کردن برگشت بخودشون داببم سرطان گرف به بدترین شکل مرد ولی خدا شاهده ما راضی نبودیم کلی اینا اصلا نمیفهمن ک چوب خدا بوده

اخه حرفایی ک پشت سرم زدن ب مادرشوهرم گفتن شوهرمم میگ ولشون کن بی محلی کن تا بسوزن میگ‌من بهت اعتماد ...

بحث اعتماد همسرت درسته.ولی وقتی هر جا اسمتو اوردن باعث خجالت شوهرتم میشه عزیزم.سعی کن دهنشو برا همیشه ببندی

2706