2733
2739
عنوان

هر کی سوال مامایی یا نازایی داره میتونه بپرسه🌹💙

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 224 پست

عزیزم من هفته ۲۷ بارداری ام از روز اعلام کرونا چکاپ نرفتم آزمایش گلوکز دارم میگم انجام ندم چی میشه؟ باتوجه ب اینکه دوتابارداریه قبلیم انجام دادم مشکلی نداشتم از حد نرمال پایین تر بود حتی 

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه گفت احتمال بارداری چقدره  یکی اصلا هیچ کدوم از این مشکلارو نداره اما باردار نمیشه یکیم م ...

احتمال بارداری به صورت طبیعی هست اصلا؟

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2731
من روز اخر پریود تو رابطه کاندوم لعنتی پاره شد بعدش قرص اورژانسی خوردم امکان بارداری هست یانه؟خیلی ن ...

نه نیس

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اینجانب یه مامان حامله هستم که همین اتفاق برام افتاد هنوزم بعد ۵ ماه و نیم باورم نمیشه😂😂😂😂

شما شاید با قرص اورژانسی قرص دیگه مصرف کردی یا چیزی ک اثر قرصو از بین برده

خواهرمنم با قرص اورژانسی باردار شد ولی گفت باهاش استامنیفونم خورده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740

من چندین ساله تنبلی دارم...قرص پروژسترون ک میخورم اوکی میشم.الان چندماهه باز نشدم.چیکار کنم؟؟؟خیلی رو اعصابم اثر گذاشته.همه جور گیاهیم خوردم نیومده ولی.

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭
عزیزم چطوری میشه دوقلو باردارشد عاشق دوقلو هستم هیچ کس بلد نیست

با دارو میشه 

اما احتمالش کمهولی با ای وی اف احتمالم بالا میره

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

سلام ممنون میشم سوال منو جواب بدید

من قبل از کرونا یه سری آزمایش دادم دیگه نتونستم برم دکتر

مواردی که نرمال نیستن رو بهتونم میگم

آنتی ترومبین ۳ بالا بود ۳۹.۵ بود

Igm و igg هر دو منفیه

Ana نه مثبته نه منفی فکر کنم مشکوکه

آنتی تی پی او ۵۸۶

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
من چندین ساله تنبلی دارم...قرص پروژسترون ک میخورم اوکی میشم.الان چندماهه باز نشدم.چیکار کنم؟؟؟خیلی ر ...

برای تنبلی پیشنهاد میکنم ویتاگنوس رو امتحان کنی 

ورزش و تحرک زیاد داشته باش 

الانم یه امپول بزن تا بیاد

2706