2737
2739
عنوان

هر کی سوال مامایی یا نازایی داره میتونه بپرسه🌹💙

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 224 پست

میشه به سوال منم جواب بدین.اگه عفونت درمان نشه چه اتفاقی برا رحم میافته؟من ۳۶۵ روز سال عفونت دارم هیچ وقتم خوب نمیشم دیگه عاصی شدم😣😣😣😣😣

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون میشم سوال منو جواب بدید من قبل از کرونا یه سری آزمایش دادم دیگه نتونستم برم دکتر مواردی ...

خداوکیلی دکتر نیستم😑

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2731
با دارو میشه  اما احتمالش کمهولی با ای وی اف احتمالم بالا میره

عزیزم ممنون بابت پاسخگوییت🎀 من پریود طولانی میشد نزدیک سه بار در ماه سونو دادم معلوم شد ی کیست ساده فانگشنال چارسانتی دارم سه دوره ال دی خوردم و دیگه  این ماه  نخوردم پریود هفت روزه کمه و تموم نشده برای چه

خدایا امیدمون رو نا امید نکن🥲
عزیزم من کم کاری تیروئید دارم  تیروئیدم روی۷.۳ الان۶هفته و ۳روزهستم باید چیکارکنم؟ممکنه واسه بچ ...

معمولا تو بارداری بعصبا تیروعید میگیرن 

بهتره بری دکتر زیر نظرش باشی

ولی فک نکنم فعلا مشکلی باشه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
برای تنبلی پیشنهاد میکنم ویتاگنوس رو امتحان کنی  ورزش و تحرک زیاد داشته باش  الانم یه ام ...

ماما هستی عزیزم؟

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
2738
شما شاید با قرص اورژانسی قرص دیگه مصرف کردی یا چیزی ک اثر قرصو از بین برده خواهرمنم با قرص اورژانسی ...

من کلا هیچ قرصی نمیخورم چون تهوع میگیرم بالا میارم...اورژانشی هم چون کوچولوئه سریع میندازم بالا و قورتش میدم

عزیزم ممنون بابت پاسخگوییت🎀 من پریود طولانی میشد نزدیک سه بار در ماه سونو دادم معلوم شد ی کیست ساده ...

خب اثرات همون قرصاس 

رو هورمونات تاثیر گذاشته

خداوکیلی دکتر نیستم😑

باشه ممنون

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
برای تنبلی پیشنهاد میکنم ویتاگنوس رو امتحان کنی  ورزش و تحرک زیاد داشته باش  الانم یه ام ...

مرسی عزیزم میرم میخرم حتما.ورزشم دارم ولی کمه خب...آمپولم نسخه میخاد حتما.داروخانه نمیده همینجوری.

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭